Loading...
Bezpłatne warsztaty e-commerce2018-12-19T14:56:41+01:00

Project Description

Sklep internetowy – Zrób To Sam

Trafiłeś na tą stronę ponieważ szukasz praktycznej wiedzy i

 • albo masz już sklep internetowy ale mało w nim zamówień
 • albo zamierzasz uruchomić swój pierwszy sklep internetowy

To nie jest kolejny „magiczny system” jak zostać milionerem jakich wiele w Internecie. Wręcz przeciwnie! Wiedz już w tym momencie, że potrzebna jest systematyczność. W e-commerce niewiele osiągniesz jeżeli brakuje ci czasu i chęci do nauki. Oczywiście można iść na skróty ale wtedy musisz zainwestować sporo gotówki.  Ten kurs to opisane zadania do wykonania tak abyś samodzielnie uruchomił w 10 dni darmowy sklep internetowy i zdobył nowe zamówienia.

Wdrażamy sklepy internetowe od 2004 roku i od zawsze staraliśmy się edukować jak najwięcej osób. Niestety klienci zabierają się za otwieranie sklepów internetowych i tracą swoje pieniądze.  Niska bariera wejścia powoduje, że ludzie wierzą iż uruchomią sklep i zostaną milionerami. Niestety mit „kup sklep za 100 zł i zarób miliony” nadal jest zbyt popularny, niestety ten mit nie działa. Niezbędna jest duża ilość własnego czasu lub alternatywnie spore pieniądze na  specjalistów, którzy wykonają tą samą pracę za ciebie.

Dlaczego powstał ten kurs e-commerce?

 1. Chcemy ciebie uświadomić, że prowadzenie sklepu to bardzo ciężka praca. Na spotkaniach sprowadzamy klientów twardo na ziemię, ale nie jesteśmy w stanie wszystkich zapytań przerobić i z każdym się spotkać. Kurs ma pomóc tym klientom, którzy lubią nasze podejście, ale których nie byliśmy w stanie obsłużyć.

 2. Nie jesteśmy też w stanie zrobić wszystkim sklepów, ponieważ świadomie wybieramy z kim chcemy a z kim nie chcemy pracować. Aby zrobić duży i dochodowy sklep potrzeba sporo czasu i z pewnością Tobie będzie łatwiej wygenerować czas na własny sklep z nasza merytoryczną pomocą.

 3. Wiemy, że każdy „e-commerce manager” rozwija się we własnym tempie ale zwyczajnie szkoda nam ludzi, którzy płacą grube pieniądze za szkolenia wierząc, że po nich coś się zmieni. Cała wiedza e-commerce jest totalnie za darmo w sieci. Naszym zadaniem jest tylko to usystematyzować i pokazać co z czego wynika.

 4. Czas jest najcenniejszym zasobem na ziemi i każdy ma go po równo. Dlatego zebraliśmy nasze doświadczenia i obserwacje co i jak zrobić ze sklepem aby nie stracić swoich pieniędzy – dzięki temu oszczędzamy nasz i Twój czas.  Oszczędzając Twój czas oszczędzamy Twoje pieniądze.

 5. Przez lata popełniliśmy ogromną liczbę błędów. Nie musisz popełniać tych samych. Krok po kroku, zbudujesz samodzielnie darmowy sklep internetowy. Poświęć tylko swój czas – 10 dni po 2 godziny!  Gwarantuję, że na koniec wspólnie będziemy świętować nowe zamówienia.

Sprzedaż to jeden z dwóch najstarszych zawodów świata, oba dostarczają wielu radości i poprawiają jakość życia innych osób. Sprzedaż zawsze była, jest i zawsze będzie. Sukces w sprzedaży nie jest czymś, co jest zarezerwowane dla wybranych, jest wynikiem chęci pomagania innym ludziom oraz wielu godzin ciężkiej pracy.

Jeżeli prowadzisz firmę lub jesteś handlowcem…

Działania sprzedażowe są podstawą dla każdej firmy. Dotarcie i pozyskanie nowych klientów odbywa się w różnych kanałach ale tylko Internet pozwala na dokładne badanie każdej wydanej na reklamę złotówki. Każdy właściciel firmy i każdy handlowiec powinien znać ogrom możliwości jakie daje Internet. Szkolenie ma na celu pomoc w sprzedaży danego produktu lub usługi w sposób samodzielny przez  handlowca.  Bez programistów! Bez agencji reklamowych! Po szkoleniu samodzielnie zbudujesz stronę  lub sklep i doprowadzisz do niej klientów.

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób, które planują otworzyć sklep jak również dla tych, które już taki posiadają ale nie są zadowolone z wyników sprzedaży.

Szczegółowy program szkolenia e-commerce obejmuje następujące tematy:

 • Motywacja w sprzedaży
 • Ile zarobisz?
 • Jak policzyć rentowność sklepu
 • Jak wybrać i zainstalować oprogramowanie sklepu internetowego
 • Pełny proces instalacji sklepu
 • Konfiguracja najważniejszych parametrów
 • Analityka e-commerce – najważniejsze parametry w sklepie
 • Pozycjonowanie
 • Reklama Adwords
 • Social Media
 • Jak skutecznie wykorzystywać dodatkowe kanały pozyskiwania klientów takie jak: email marketing,  aukcje, ogłoszenia, afiliacja, opinie

 

Czy szkolenie jest skuteczne? BAAAAAARDZO!

Poniżej znajdziesz kilka ekranów z narzędzia Google Analytics (nauczysz się również używać tego darmowego narzędzia w czasie szkolenia), które pokazują co się może dziać w sklepie po odbytym szkoleniu. Wystarczy, że zastosujesz na codzień to co przerobimy na szkoleniu.

Zastanawiasz się czemu wybrać nasze SZKOLENIE e-COMMERCE? Odpowiedz jest bardzo prosta. Tylko u nas na szkoleniach stacjonarnych organizowanych indywidualnie zobaczysz na żywo działający sklep i jego prawdziwe wyniki. Inne firmy szkoleniowe pokazują tylko i wyłącznie teorię, zasłaniają się tajemnicą a tak naprawdę mało tej realnej praktyki. Budujemy sklepy internetowe od 2004 roku dla naszych klientów i sami prowadzimy sprzedaż przez Internet. Na tym szkoleniach dajemy unikalną dawkę sprawdzonej praktyki.

Szkolenie internetowe jest całkowicie darmowe i rozwija kompetencje sprzedażowe. Korzyść odniesiesz tylko wtedy, gdy chcesz zwiększyć swoją skuteczność i podnieść swoje umiejętności. Celem szkolenia jest zdobycie prostej umiejętności pozyskiwania nowych klientów zarówno B2C jak i B2B z wykorzystaniem narzędzi e-commerce.  Darmowe szkolenie e-commerce dostępne jest online, dostęp do szkolenia otrzymasz natychmiast po rejestracji.

ZAMÓW TANIE SZKOLENIA INDYWIDUALNE E-COMMERCE – 400 zł

Szkolenie dla:

dla WŁAŚCICIELI SKLEPÓW

Zastanawiasz się dlaczego Twój sklep nie sprzedaje? Dowiesz się jak zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie internetowym!

dla PLANUJĄCYCH SKLEP

Dowiesz się jak ustrzec się przed popełnieniem kosztownych błędów na etapie zakładania sklepu!

dla SZEFA SPRZEDAŻY

Twoi handlowcy zaczną samodzielnie generować leady do nowych klientów B2B!

dla WŁAŚCICIELA FIRMY

Twoja firma nareszcie zdywersyfikuje kanały sprzedaży, poznasz e-commerce od spodu!

dla HANDLOWCÓW

Rozwiniesz swoje kompetencje w pozyskiwaniu klientów B2B i B2C!

Jeżeli nie masz czasu i potrzebujesz odbyć intensywne szkolenie e-commerce tak aby w ciągu kilku godzin dowiedzieć się jak uruchomić sklep i zacząć sprzedawać online, istnieje możliwość zorganizowania szkolenia indywidualnego dla ciebie lub Twojej firmy i pracowników.

To szkolenie najczęściej wybierają właściciele firm, którzy potrzebują skondensowanej praktycznej wiedzy. W czasie szkolenia zobaczysz prawdziwy sklep generujący obrót na poziomie kilku milionów złotych! Takiego szkolenia nie ma na rynku!

INDYWIDUALNE SZKOLENIA E-COMMERCE TYLKO DLA CIEBIE – 400 zł

Wzrost sprzedaży po szkoleniu