Sklep internetowy – Zrób To Sam

Trafiłeś na tą stronę ponieważ szukasz praktycznej wiedzy i

 • albo masz już sklep internetowy ale mało w nim zamówień
 • albo zamierzasz uruchomić swój pierwszy sklep internetowy

To nie jest kolejny „magiczny system” jak zostać milionerem jakich wiele w Internecie. Wręcz przeciwnie! Wiedz już w tym momencie, że potrzebna jest systematyczność. W e-commerce niewiele osiągniesz jeżeli brakuje ci czasu i chęci do nauki. Oczywiście można iść na skróty ale wtedy musisz zainwestować sporo gotówki.  Ten kurs to opisane zadania do wykonania tak abyś samodzielnie uruchomił w 10 dni darmowy sklep internetowy i zdobył nowe zamówienia.

Wdrażamy sklepy internetowe od 2004 roku i od zawsze staraliśmy się edukować jak najwięcej osób. Niestety klienci zabierają się za otwieranie sklepów internetowych i tracą swoje pieniądze.  Niska bariera wejścia powoduje, że ludzie wierzą iż uruchomią sklep i zostaną milionerami. Niestety mit „kup sklep za 100 zł i zarób miliony” nadal jest zbyt popularny, niestety ten mit nie działa. Niezbędna jest duża ilość własnego czasu lub alternatywnie spore pieniądze na  specjalistów, którzy wykonają tą samą pracę za ciebie.

Dlaczego powstał ten kurs e-commerce?

 1. Chcemy ciebie uświadomić, że prowadzenie sklepu to bardzo ciężka praca. Na spotkaniach sprowadzamy klientów twardo na ziemię, ale nie jesteśmy w stanie wszystkich zapytań przerobić i z każdym się spotkać. Kurs ma pomóc tym klientom, którzy lubią nasze podejście, ale których nie byliśmy w stanie obsłużyć.

 2. Nie jesteśmy też w stanie zrobić wszystkim sklepów, ponieważ świadomie wybieramy z kim chcemy a z kim nie chcemy pracować. Aby zrobić duży i dochodowy sklep potrzeba sporo czasu i z pewnością Tobie będzie łatwiej wygenerować czas na własny sklep z nasza merytoryczną pomocą.

 3. Wiemy, że każdy „e-commerce manager” rozwija się we własnym tempie ale zwyczajnie szkoda nam ludzi, którzy płacą za SZKOLENIA TEORETYCZNE wierząc, że po nich coś się zmieni. Cała wiedza e-commerce jest totalnie za darmo w sieci. Naszym zadaniem jest tylko to usystematyzować i zmotywować do samodzielnego działania.

 4. Czas jest najcenniejszym zasobem na ziemi i każdy ma go po równo. Dlatego zebraliśmy nasze doświadczenia i obserwacje co i jak zrobić ze sklepem aby nie stracić swoich pieniędzy – dzięki temu oszczędzamy nasz i Twój czas.  Oszczędzając Twój czas oszczędzamy Twoje pieniądze.

 5. Przez lata popełniliśmy ogromną liczbę błędów. Nie musisz popełniać tych samych. Krok po kroku, zbudujesz samodzielnie sklep internetowy. Poświęć tylko swój czas!  Gwarantuję, że na koniec wspólnie będziemy świętować nowe zamówienia.

Szczegółowy program szkolenia e-commerce obejmuje następujące tematy:

 • Motywacja w sprzedaży – sky is the limit
 • Ile zarobisz?
 • Jak policzyć rentowność sklepu
 • Jak wybrać i zainstalować oprogramowanie sklepu internetowego
 • Pełny proces instalacji sklepu
 • Konfiguracja najważniejszych parametrów
 • Analityka e-commerce – najważniejsze parametry w sklepie
 • Pozycjonowanie
 • Reklama Google Ads
 • Social Media
 • Jak skutecznie wykorzystywać dodatkowe kanały pozyskiwania klientów takie jak: email marketing,  aukcje, ogłoszenia, afiliacja, opinie

 Czy szkolenie jest skuteczne? BAAAAAARDZO!

Poniżej znajdziesz wyniki sprzedażowe sklepu uruchomionego w 2019 roku – ekrany z narzędzia Google Analytics (nauczysz się również używać tego darmowego narzędzia w czasie szkolenia), które pokazują co się może dziać w sklepie po szkoleniu. Wystarczy, że zastosujesz na co dzień to co przerobimy na szkoleniu.

Efekty tego szkolenia e-commerce zaskoczą cię !!!
Każdy sklep zaczyna od pierwszego zamówienia.

Zastanawiasz się czemu wybrać nasze SZKOLENIE e-COMMERCE? Odpowiedz jest bardzo prosta. Tylko u nas na szkoleniach stacjonarnych organizowanych indywidualnie zobaczysz na żywo działający sklep i jego prawdziwe wyniki. Inne firmy szkoleniowe pokazują tylko i wyłącznie teorię, zasłaniają się tajemnicą a tak naprawdę mało tej realnej praktyki. Budujemy sklepy internetowe od 2004 roku dla naszych klientów i sami prowadzimy sprzedaż przez Internet. Na tym szkoleniach dajemy unikalną dawkę sprawdzonej praktyki.

Szkolenie internetowe E-COMMERCE MANAGER rozwija kompetencje sprzedażowe. Korzyść odniesiesz tylko wtedy, gdy chcesz zwiększyć swoją skuteczność i podnieść swoje umiejętności. Celem szkolenia jest zdobycie prostej umiejętności uruchomienia sklepu i pozyskiwania nowych klientów zarówno B2C jak i B2B z wykorzystaniem narzędzi e-commerce.  Alternatywnie polecamy darmowe szkolenie e-commerce (SKLEP DROPSHIPPING) dostępne jest online , dostęp do szkolenia otrzymasz natychmiast po rejestracji.

SZKOLENIE – ECOMMERCE MANAGER + SKLEP + CERTYFIKAT
ZAMÓW SZKOLENIE TERAZ

Szkolenie dla:

dla WŁAŚCICIELI SKLEPÓW

Zastanawiasz się dlaczego Twój sklep nie sprzedaje? Dowiesz się jak zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie internetowym!

dla PLANUJĄCYCH SKLEP

Dowiesz się jak ustrzec się przed popełnieniem kosztownych błędów na etapie zakładania sklepu!

dla SZEFA SPRZEDAŻY

Twoi handlowcy zaczną samodzielnie generować leady do nowych klientów B2B!

dla WŁAŚCICIELA FIRMY

Twoja firma nareszcie zdywersyfikuje kanały sprzedaży, poznasz e-commerce od spodu!

dla HANDLOWCÓW

Rozwiniesz swoje kompetencje w pozyskiwaniu klientów B2B i B2C!

Jeżeli nie masz czasu i potrzebujesz odbyć intensywne szkolenie e-commerce tak aby w ciągu kilku godzin dowiedzieć się jak uruchomić sklep i zacząć sprzedawać online, istnieje możliwość zorganizowania szkolenia indywidualnego dla ciebie lub Twojej firmy i pracowników.  Zmawiając szkolenie e-commerce wybierz opcję – SZKOLENIE INDYWIDUALNE i wyznacz termin!

To szkolenie najczęściej wybierają właściciele firm, którzy potrzebują skondensowanej praktycznej wiedzy. W czasie szkolenia zobaczysz prawdziwy sklep generujący obrót na poziomie kilku milionów złotych! Takiego szkolenia nie ma na rynku!