SKLEP INTERNETOWY

 • Domena i ultraszybki serwer sklepu z certyfikatem SSL
 • Profesjonalny projekt sklepu z możliwością samodzielnego zarządzania całym sklepem
 • Produkty do sprzedaż z jednej z kilkuset hurtowni online w Polsce, zintegrowane ze sklepem

0 zł

+SKUTECZNA REKLAMA

 • Pozycjonowanie sklepu na tysiące słów kluczowych w Google
 • Prowadzenie kampanii reklamowych w Google i Facebook oraz innych mediach społecznościowych
 • Email Marketing i budowa własnej bazy klientów wraz z wysyłką okresowych newsletterów

0 zł

+PARTNER BIZNESOWY

 • Twój indywidualny e-commerce manager, który zna ciebie i Twój sklep
 • Zajmujesz się wyłącznie opieką nad klientami i możesz rozwijać swój biznes o nowe pomysły
 • Rozwijamy wspólnie sklep a wszystko otrzymujesz w stałej, niezmiennej prowizji od sprzedaży

0 zł

SKLEP NA PROWIZJI

ZALETA:

DOSTAJESZ GOTOWY SKLEP DO SPRZEDAŻY, PŁACISZ TYLKO MAŁĄ PROWIZJĘ ZA WYNIK

ZALETA:

100% ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SKUTECZNĄ PROMOCJĘ SKLEPU

ZARABIASZ TY

STANDARDOWY SKLEP

WADA:

PŁACISZ ABONAMENT ZA SKLEP BEZ ZAMÓWIEŃ LUB OPŁACASZ PROGRAMISTÓW

WADA:

PŁACISZ ZA OBIETNICE AGENCJI REKLAMOWYCH, KTÓRYCH NIE REALIZUJĄ

ZARABIAJĄ INNI

Obowiązki e-commerce managera


E-commerce manager to dość nowe stanowisko pracy. To osoba odpowiedzialna za doprowadzenie klientów do sklepu i wygenerowanie sprzedaży. Wzrost sprzedaży internetowej rok do roku powoduje, że ludzi na tych stanowiskach brakuje na rynku z powodu wzrostu ilości sklepów internetowych a także z powodu dość dużej multi dyscyplinarności tego stanowiska.

Dobry e-commerce manager potrafi samodzielnie poprowadzić szereg działań marketingowych wykorzystując dostępne narzędzia, zarówno w zakresie optymalizacji witryny dla wyszukiwarek, działań mailingowych, programów partnerskich jak również zarządzania kampaniami reklam.

Każdy właściciel sklepu uruchamiając swój sklep powinien spróbować samodzielnie popracować na stanowisku e-commerce managera. Dzięki temu będzie w stanie w przyszłości delegować poszczególne zadania na nowych pracowników lub będzie umiał rozmawiać merytorycznie z wynajętymi zewnętrznymi podmiotami do poszczególnych zadań.

Zatrudnij osobę, która najlepiej pasuje do danej pracy, nie najbardziej utalentowaną. Jeśli chcesz uruchomić traktor, nie ma sensu instalować w nim silnika samolotu.

Jack Ma, założyciel Alibaba Group

Krzysztof Daniluk
E-COMMERCE MANAGER

1.
CZŁOWIEK, KTÓRY ZNA
CIEBIE I TWÓJ SKLEP

Jestem Twoim partnerem odpowiedzialnym za sprzedaż w sklepie internetowym. Jeśli szukasz długoterminowej relacji biznesowej to wybór partnera biznesowego jest decyzją strategiczną.

E-Commerce Manager odpowiada za zwiększenie sprzedaży online, usprawnia procesy sprzedażowe, monitoruje i analizuje dane sklepów konkurencji, konwersji, ruchu na stronie internetowej i innych ważnych wskaźników, co pozwala na lepsze podejmowanie decyzji biznesowych.

Buduję sklepy internetowe od 2004 roku i rozwijam w nich sprzedaż, biorąc odpowiedzialność za wynik sprzedażowy. Jestem Twoim człowiekiem od e-commerce. Pod jednym numerem telefonu znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z prowadzeniem sklepu internetowego. Jeśli masz pytania zawsze możesz do mnie zadzwonić lub napisać maila.

Razem rozwijamy sklep internetowy.

2. ILE ZAROBISZ
JAKO WŁAŚCICIEL SKLEPU?

Na podstawie realnej sprzedaży w Kwietniu 2023 (sklep hobbystyczny) możesz sobie obliczyć ile zarobisz jako właściciel sklepu internetowego.

 • średnia wartość zamówienia 77 zł 
 • marża cenowa 50% (38 zł koszt produktów w hurtowni)
 • ilość zamówień miesięcznie 1452
 • koszt pozyskania zamówienia 15 zł /zamówienie (reklama)
 • koszt opakowań 3 zł/zamówienie

SPRZEDAŻ:  113 091 zł

 • – 56 545 (koszt zakupu produktów w hurtowni)
 • – 21 780 zł (koszt reklamy)
 • – 4 356 zł (koszt opakowań) 
 • – 3 392 zł (podatek dochodowy ryczałt 3%)
 • – 150 zł (koszt księgowości)
 • – 5 654 zł (prowizja 5% e-commerce manager)

ZYSK WŁAŚCICIELA SKLEPU: 21 214 zł

3.
TYLKO PROWIZJA

E-commerce manager to połączenie wszystkich kompetencji sprzedażowych, marketingowych, obsługi klienta i IT w jednej miejscu. Moim celem jest doprowadzić nowych klientów i zamówienia. Jeśli dobrze zrobię swoją pracę otrzymuję prowizję. Jeśli jesteś niezadowolony z wyników, nic nie straciłeś.

JAK LICZONA JEST PROWIZJA?

Każdy sklep zaczyna od pierwszego zamówienia. Jeśli pomogę ci wystartować bez kosztów to możesz zainwestować więcej w reklamę i zaczniesz zarabiać już od pierwszego zamówienia. Dopiero kiedy reklama będzie skuteczna i pozyskam zamówienia to wtedy zaczynam zarabiać rozliczając się wyłącznie prowizją. Sklep, który nie ma zamówień nie generuje żadnych kosztów. To jest gwarancja skuteczności.

Dla przykładu jeden ze sklepów, który obsługuję, w 30 dni wygenerował 113 091 zł sprzedaży dlatego na koniec miesiąca otrzymam 5% prowizji od tej kwoty czyli 5 654 zł. 

Jeśli prowizja 5% jest zbyt wysoka lub masz już sklep internetowy, to możesz zamówić osobne usługi.

SKLEP DZIAŁA NA SILNIKU WORDPRESS + WOOCOMMERCE

Sklep nie ma żadnego abonamentu i działa na ultraszybkim serwerze dedykowanym do tego oprogramowania.  Sklep można rozwinąć o dowolną  funkcjonalność  w oparciu o wtyczki tworzone przez firmy na całym świecie. Nie znajdziesz funkcji w sklepie, której nie będziemy w stanie zainstalować. Zaletą tego systemu jest również znakomita funkcja prowadzenia bloga w sklepie, który pozwala pozycjonować sklep w Google. WooCommerce oferuje najwyższy poziom elastyczności i dostosowywania do Twoich potrzeb sprzedażowych.  Dzięki WooCommerce możesz sprzedawać wszystko. WooCommerce jest najszybszym sposobem na rozpoczęcie sprzedaży towarów fizycznych i cyfrowych oraz skalowanie sprzedaży od 1 do ponad 100 zamówień dziennie.

CZĘSTE PYTANIA KLIENTÓW…

Ile czasu muszę poświęcić na obsługę sklepu każdego dnia?

W zależności od wybranych produktów i hurtowni, na obsługę sklepu potrzebujesz minimum 1 godzinę dziennie. W czasie 1 godziny jesteś w stanie obsłużyć ok 10-20 zamówień (klienci / kurierzy / dostawcy / maile / telefony).   

Czy jestem właścicielem sklepu?

Zamawiając sklep internetowy na prowizji otrzymujesz bezpłatnie gotowy profesjonalny sklep internetowy. Razem ze sklepem otrzymujesz bezpłatnie usługę prowadzenia reklamy sklepu internetowego. Całe ryzyko uruchomienia sklepu spoczywa na mnie dlatego nie jesteś właścicielem sklepu. Jeśli chcesz to oczywiście możesz zamówić sklep internetowy, którego będziesz właścicielem, uruchomię go wtedy na Twoim serwerze.

Dlaczego pomagasz innym zamiast prowadzić swój sklep?

Również prowadzę własne sklepy internetowe, które rozwijam i sprzedaję jako gotowe biznesy, możesz kupić gotowy sklep. W mojej naturze leży pomaganie innym. Ale pomagając innym doskonale zarabiam prowadząc sklepy klientów na prowizji. Każdy sklep zaczyna od 1 zamówienia.

CZY SKLEP DZIAŁA W MODELU DROPSHIPPING?

Sklep może działać w modelu dropshipping lub w modelu zamawiania produktów pod klientów, w zależności od wybranej hurtowni. Ale dropshipping jest trudny! Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego to przeczytaj mojego ebooka!

Do sklepu możesz podpiąć inne hurtownie. Możesz obsługiwać sklep internetowy na bardzo małej powierzchni – ok 2-5 metrów kwadratowych aby przyjąć produkty i je przepakować. Opcja ta pozwala ci na wzmocnienie więzi z klientem dzięki np. wkładkom do zamówień lub personalizacji paczki. Klient taki sklep szybciej zapamięta i wróci po kolejne zamówienie bez kosztów reklamy.  

Nie obiecuję gruszek na wierzbie a systematyczną pracę i wzrost sprzedaży.

Jeśli chcesz wykręcić mega wynik sprzedażowy w 1 miesiąc to musisz mieć mega budżet reklamowy. Pracuję z małymi firmami, które stopniowo rosną a nasza relacja oparta jest na systematycznej pracy i stabilnym wzroście wyników.

Nie wiesz co sprzedawać? Oto kilka przykładowych sklepów, zobacz co można sprzedawać

BOHOYARN.pl

Sklep z włóczką i akcesoriami dziewiarskimi BohoYarn.pl to miejsce, w którym możesz znaleźć najpiękniejsze włóczki z całego świata. Sklep z włóczkami, sznurkami i akcesoriami dziewiarskimi najlepszej jakości, powstał z miłości do tego tradycyjnego zajęcia jakim jest robienie na drutach i wbrew pozorom produkty te cieszą się ogromnym powodzeniem.

BOHOYARN.pl

BIALAKOSZULKA.pl

Istnieje wiele sklepów które dostarczają tanich markowych ubrań wielu marek jednocześnie. Butik BialaKoszulka.pl stworzony został aby zaspokoić potrzeby kobiet poszukujących ubrań w jednym, najpopularniejszym kolorze. Butik powstał z pasji do mody, stworzony przez kobiety dla kobiet.

BIALAKOSZULKA.pl

SENSNATURY.pl

Sklep z żywnością ekologiczną to miejsce dla miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów gotowania oraz sportowców. Asortyment tworzą najwyższej jakości, zdrowe, naturalne produkty pochodzące bezpośrednio od sprawdzonych, polskich i zagranicznych dostawców.

SENSNATURY.pl

HUSQVARNA-PRO.pl

Husqvarna – marka używana przez kilka przedsiębiorstw związanych z Husqvarna Vapenfabrik, obecnie najbardziej kojarząca się z pilarkami łańcuchowymi. Husqvarna oferuje szeroką ofertę nowoczesnych maszyn do pracy ogrodzie i w lesie. Gwarantujemy wysoką wydajność i niezawodność naszych produktów.

husqvqrna-pro.pl


FORMULARZ REJSTRACJI

CHCESZ SKLEP NA PROWIZJI ?
WYŚLIJ ZGŁOSZENIE…

Szybko ustalimy zasady współpracy i plan działania na kolejnych kilka miesięcy. Napisz jaki masz pomysł na wspólną pracę.