Niektórzy przedsiębiorcy mają ochotę na nową przygodę lub nowy projekt biznesowy. Inni chcą na przykład rozpocząć kolejny rozdział w życiu i kupić dom i założyć rodzinę. Sprzedaż sklepu internetowego otwiera nowe możliwości, zarówno dla kupujących jak i sprzedających.

Chcesz sprzedać
swój sklep
internetowy?

Uruchomienie sklepu jest dość łatwe, więc możesz się zastanawiać, dlaczego ktoś miałby ci płacić za mój sklep? Zakup sklepu internetowego pozwala kupującemu pominąć cały proces uruchamiania, w którym przynosi niewielki zysk a jest bardzo czasochłonny.

Niektórzy szukają rozwiniętych firm, które można udoskonalić, aby szybciej uzyskać zwrot z inwestycji. Inni mają portfolio różnych biznesów internetowych, które działają synergicznie, aby zapewnić kupującemu większą płynność finansową. Jeszcze inni mają ogromne fundusze i szukają biznesu, który działa jako pasywna inwestycja.

Istnieje wiele potencjalnie zainteresowanych inwestorów, a ja prawdopodobnie jestem w stanie znaleźć takiego który będzie zainteresowany Twoim sklepem. Jeśli sklep jest ciekawy to być może już jutro kupię go dla siebie.


Formularz wyceny sklepu do sprzedaży

Wypełnij poniższe podstawowe dane o sklepie, w ciągu 24 godzin zweryfikuję sklep i otrzymasz wycenę.
Nie ma znaczenia wielkość sklepu, w praktyce im mniejszy sklep, tym szybciej można go sprzedać. Wycena nie wiąże się z żadnym obowiązkiem sprzedaży. Ty podejmujesz ostateczną decyzję.