Każdy ze sklepów jest na różnym etapie rozwoju. Ich cena uzależniona jest od generowanych obrotów ale pamiętaj jedna rzecz jest dla nich wspólna. Nie ma drogi na skróty, jest ciężka i systematyczna praca.

KAŻDY SKLEP ZACZYNA OD ZAMÓWIENIA #1

Możesz zamówić SKLEP TANI I DOBRY i samodzielnie go rozwijać.
Możesz też przetestować usługę OPIEKI E-COMMERCE – POZYSKIWANIE ZAMÓWIEŃ.

Każdy sklep da się rozwijać i każdy sklep może znakomicie zarabiać.
To jest wyłącznie kwestia ile jesteś w stanie zainwestować pieniędzy lub czasu.

Wybierz jeden z naszych gotowych sklepów internetowych i przejmij obsługę zamówień. Twój sklep czeka aż go rozwiniesz. Wiem, że Twoja energia potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego jeśli zechcesz dalej będę cię wspierał w rozwoju i sprzedaży. Możesz też zbudować nowy własny sklep wysyłając nam informacje co chcesz sprzedawać.

Są to sklepy gotowe do przejęcia. Znikają z oferty najszybciej, ponieważ jest to najtańszy sposób na przejęcie gotowego biznesu. Są to sklepy uruchomione i gotowe do przejęcia, zintegrowane z 1 hurtownią. Ich cena wzrośnie wraz z uruchomieniem sprzedaży. Jeśli nie ma ciekawego sklepu, napisz do mnie, zbuduję sklep dla ciebie.SKLEPY Z DUŻĄ SPRZEDAŻĄ

Te sklepy już działają, sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa.


LUB ZAMÓW NOWY SKLEP DLA SIEBIE …

W zależności ile posiadasz czasu i umiejętności, daj znać co chcesz sprzedawać, zbuduję dedykowany sklep dla ciebie. Im tańszy sklep zamówisz tym więcej w nim będziesz musiał zrobić samodzielnie. Ale to jest najlepsza forma nauki i rozwijania własnego biznesu.