|

MOJE NARZĘDZIA E-COMMERCE DLA SKLEPÓW

Dziś nie musisz być programistą aby uruchomić własny sklep internetowy. Oprogramowanie sklepów internetowych jest tak intuicyjne, że pozwala założyć uruchomić sprzedaż za pomocą kilku kliknięć. Wybierasz gotową grafikę, pomaga ci kreator i konfigurator, i w bardzo krótkim czasie możesz spodziewać się pierwszego zamówienia. Co więcej, w Internecie znajdziesz całą wiedze za darmo JAK ZAŁOŻYĆ SKLEP INTERNETOWY. Wykorzystuję te narzędzia e-commerce do prowadzenia swoich sklepów i sklepów moich klientów. To sprawdzone systemy, które ułatwią pracę każdego e-commerce managera.

serwery dla sklepu

SERWER DLA SKLEPU

W ofercie firmy LH.pl znajduje się serwer dedykowany dla sklepu WooCommerce. Teraz możesz zamówić serwer wraz z domeną i certyfikatem SSL oraz auto instalatorem sklepu.

https://www.lh.pl/hosting   


PŁATNOŚCI ONLINE #1

BLIK I WSZYSTKI EBANKI ONLINE

Prowizja: 1%
Opłata aktywacyjna: 10 zł


AUTOMATYZACJA
E-COMMERCE

Baselinker to najlepsze narzędzie do
automatyzacji sklepu bez względu ile zamówień obsługujesz. Niezbędne narzędzie dla startujących, rozwijających się i dużych biznesów. Całkowicie bezpłatny do 100 zamówień / miesiąc.

https://baselinker.com/


EMAIL
MARKETING

Narzędzia marketingowe, dzięki którym szybko zwiększysz liczbę odbiorców i będziesz skuteczniej generować przychody dzięki newsletterom.

https://www.mailerlite.com/


KONKURENCJA
W GOOGLE

Chcesz szybki wgląd w strategię konkurencji. Dzięki temu podglądasz ich działania w Google i optymalizujesz własną strategię SEO. Znasz ich słowa kluczowe i możesz ich wyprzedzić.

https://www.senuto.com/pl/


LINK
BUILDING

Linkhouse to platforma link buildingu i content marketingu, zapewniająca największy wybór usług i oferująca wiele dodatkowych narzędzi usprawniających działanie związane z pozycjonowaniem.

https://linkhouse.co/


GRAFIKA
I ZDJĘCIA

Na platformie Canva z łatwością stworzysz dowolny projekt. Bezpłatne narzędzie do tworzenia z łatwością profesjonalnych projektów grafiki na potrzeby sklepu i mediów społecznościowych.

https://canva.com/


WTYCZKI WOOCOMMERCE

WP Desk to największa i najpopularniejsza polska platforma z rozszerzeniami do WooCommerce. Swoimi rozwiązaniami wspierają sklep WooCommerce. Poszukujesz nietypowej wtyczki? Tutaj znajdziesz i zbudujesz każdą funkcję, poprawisz sprzedaż i zaoszczędzisz swój cenny czas.

https://www.wpdesk.pl


KARTONY i PAKOWANIE

Grupa RAJA, europejski lider w sprzedaży e-commerce dla biznesu opakowań, oferuje największy wybór produktów, odpowiadających na każdą potrzebę Twojego sklepu.

  • Dostępność produktów od ręki
  • Doskonała jakość produktów i obsługi
  • Dostawa na następny dzień roboczy

https://www.rajapack.pl


BIURO RACHUNKOWE
INFAKT

  • Jednoosobowa działalność od 189,00 PLN 
  • Spółka z o.o. od 620,00 PLN 

https://www.infakt.pl/


TESTY i OPINIE NOWYCH NARZĘDZI

Stale poznaję nowe narzędzia dla właścicieli sklepów internetowych, które odmienią funkcjonowanie sklepu online. Zajrzyj na blogu aby zobaczyć co testuję i jakie otrzymuję efekty Narzędzia E-commerce. Specjalnie dla przedsiębiorców online, menedżerów sklepów i marketerów e-commerce, kompendium wiedzy na temat oprogramowania, aplikacji i platform, które są niezbędne w codziennej pracy z e-sklepem. Odkryj, jakie technologie pomogą Ci zoptymalizować procesy sprzedażowe, zautomatyzować marketing, oraz jakie nowinki technologiczne warto wdrożyć, aby zwiększyć efektywność i konkurencyjność Twojego biznesu w dynamicznym świecie e-commerce.


SZKOLENIA SZKOLENIA E-COMMERCE

Podobne wpisy