BEZPŁATNE SZKOLNIE E-COMMERCE

(tradycyjny sklep internetowy / sklep dropshipping)

NAJLEPSZE WSPARCIE
DLA SAMODZIELNYCH SPRZEDAWCÓW

Czemu szkolenie jest bezpłatne?

Nie boimy się, że ktoś zyska nasze umiejętności i lepiej je wykorzysta. Wiemy doskonale jak wielki jest rynek e-commerce w Polsce i to, że starczy miejsca dla wszystkich. Nie ma dwóch identycznych sklepów, nie ma dwóch identycznych właścicieli. Każdy ma inne pomysły i kompetencje.  A pomysły są nic nie warte do momentu kiedy je zaczniesz realizować.

JEŚLI CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE
– WYPEŁNIJ FORMULARZ

Po otrzymaniu poniższych informacji otrzymasz informacje o szkoleniu


W RAMACH
SZKOLENIA
OTRZYMASZ BEZPŁATNIE:

Podstawowym celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy w zakresie zakładania sklepu internetowego, tworzenia opisów produktów, pozyskiwania i obsługi klientów oraz prowadzenia działań marketingowych.

KADENCE PRO

Gotowe projekty wraz z edytorem, którym samodzielnie zbudujesz dowolny sklep.

WARTOŚĆ MODUŁU 199$
850 zł

zobacz stronę modułu

WP ALL IMPORT

Podłącz dowolną hurtownię bez płacenia abonamentu. Import produktów jest banalny!

WARTOŚĆ MODUŁU 299$
1 250 zł

zobacz stronę modułu

90 DNI WSPARCIA

Pomogę ci rozwiązać każdy problem w czasie szkolenia. Wystarczy zadzwonić lub napisać.

WARTOŚĆ PAKIETU:
4 500 zł

zobacz stronę pakietu

NAJPOPULARNIEJSZE OPROGRAMOWANIE SKLEPU

WORDPRESS + SZKOLENIE SKLEP INTERNETOWY WOOCOMMERCE

Naucz się jak założyć bezpłatny sklep wraz z blogiem, dzięki któremu zyskasz pierwszych klientów i pozycje w wyszukiwarce Google.  Cała platforma jest bezpłatna i umożliwia każdemu sprzedawanie dowolnych produktów z dowolnego miejsca.

ZAKRES SZKOLENIA – SKLEP INTERNETOWY W 90 DNI

INTEGRACJA Z HURTOWNIAMI

Poznasz model sprzedaży jako tradycyjny sklep internetowy oraz dropshipping który pozwala generować zyski bez konieczności inwestowania i bez ponoszenia ryzyka. Kluczowy jest jednak wybór odpowiednich produktów i hurtowni do współpracy.

ANALITYKA E-COMMERCE
i REKLAMA ONLINE

Dowiesz się  jak tanio reklamować sklep oraz jak mierzyć skuteczność działań marketingowych we wszystkich kanałach reklamy od wyszukiwarek po media społecznościowe i email marketing. Dokładnie sprawdzisz, jakie efekty przynoszą poszczególne działania, jaki generują ruch, ile zamówień i o jakiej wartości.

Ile zarabia sklep ?

TO ZALEŻY OD CZASU i ŚRODKÓW ZAINWESTOWANYCH W SKLEP.
ZASADA JEST TAKA SAMA: KAŻDY SKLEP  ZACZYNA OD PIERWSZEGO ZAMÓWIENIA.

CO SKLEP BĘDZIE SPRZEDAWAŁ?

Twój sklep internetowy będzie sprzedawał dowolne wybrane przez ciebie produkty z hurtowni pracującej w modelu dropshipping. Nie potrzebujesz bać się o bazę produktów ponieważ wszystkie produkty są już dostępne na Polskim rynku.

SKLEP DROPSHIPPING

Nie musisz pakować paczek z produktami ponieważ hurtownia będzie wysyłała zamówienia prosto do Twojego klienta. Właściciel sklepu internetowego nie ma konieczności posiadania powierzchni magazynowej czy też inwestowania w produkty. Dopiero jak zejdzie zamówienie i klient za nie zapłaci to przekazujesz je do realizacji w hurtowni.

KONFIGURACJA SKLEPU

W prostych punktach podłączysz samodzielnie i bez kosztowo system płatności online,  system wysyłek, regulaminy i strony informacyjne w sklepie.  Samodzielnie zaimportujesz produkty i ustawisz narzuty na produktach, czyli to ile będziesz zarabiał.

Jak założyć sklep internetowy

GRAFIKA

Wszystkie prace graficzne, łącznie z projektem logotypu wykonasz własnoręcznie. Dzięki nowoczesnym i darmowym narzędziom możesz wykorzystać profesjonalne szablony i dostosować je do własnych potrzeb. Narzędzia pozwalają również tworzyć ciekawe materiały do mediów społecznościowych bez posiadania umiejętności grafika.

REKLAMA SKLEPU

Dowiesz się jak skutecznie wykorzystać 3 najtańsze kanały promocji sklepu, dzięki którym zyskasz pierwszych zainteresowanych  twoimi produktami. Zobaczysz jak prowadzić:

  • Uruchomić reklamy Google Ads
  • Reklama Facebook / Instagram
  • Pozycjonować sklep w Google
  • Zbierać adresy i wysyłać Newslettery
wtyczka yoast seo

ANALITYKA ECOMMERCE

Dzięki narzędziu Google Analytics sklep będzie zbierał dane o klientach. To narzędzie pozwoli uzyskać informacje o zachowaniach klientów i dostaniesz na tacy informacje, które działania przynoszą sprzedaż i w co warto inwestować rozwijając sklep.

ZAINWESTUJ SWÓJ CZAS
W SWÓJ BIZNES

Szkolenie pozwoli ci samodzielnie wszystko skonfigurować i uruchomić sklep internetowy bez pomocy osób trzecich. Wymaga to od ciebie czasu – minimum 1 godzina dziennie, własnej pracy i chęci nauczenia się nowych rzeczy. Jeśli jednak się okaże, że nie jesteś w stanie samodzielnie  poświęcić czasu na ten projekt to możesz: ZAMÓWIĆ SZKOLENIE – NAUCZYMY CIĘ W 1 DZIEŃ lub  ZROBIMY TO ZA CIEBIE odpłatnie.

Każdy sklep rozwija się w swoim tempie.
Każdy sklep zaczyna od pierwszego zamówienia.
PRZYKŁAD SKLEPU PO 24 MIESIĄCACH PRACY

ROZPOCZNIJ SZKOLENIE JEŚLI:

  • CHCESZ ZACZĄĆ PROWADZIĆ WŁASNY BIZNES
  • Masz firmę ale nie masz zamówień na swoje produkty i usługi?
  • Pracujesz na etacie, chcesz sklep i masz ok 2  godzinny dziennie
  • Chcesz się uczyć nowych umiejętności.
  • Masz wolne środki do wydania na reklamę ok 50 zł / dziennie.
  • Jesteś blogerem i chcesz uruchomić sklep do bloga

JEŚLI NIE MASZ CZASU NA NAUKĘ – ZAMÓW SKLEP INTERNETOWY.