| | | |

HURTOWNIA DROPSHIPPING – LISTA 2023

HURTOWNIA DROPSHIPPING – LISTA 2023 to specjalnie przygotowana listę hurtowni dropshippingowych w Polsce. Na pewno nie jest to pełna lista ale z pewnością każdy może wybrać produkty wg kategorii.  Gdybyś potrzebował pomocy w integracji swojego sklepu z wybraną hurtownią daj znać, nasz zespół e-commerce pomoże w tym zadaniu.

 • 10 najlepszych hurtowni
  19 
 • Ciemna strona dropshipingu
  19 

Model dropshippingu staje się coraz bardziej popularny, ponieważ korzyści płynące z jego zastosowania przynoszą znaczne oszczędności w prowadzeniu sklepu internetowego. Co więcej, jego rozsądne wykorzystanie pozwoli na rozbudowę e-biznesu i generowanie jeszcze większych zysków. Wykorzystanie dropshippingu w praktyce:

 1. brak magazynu,
 2. sprzedaż produktów rzadko kupowanych,
 3. badanie rynku – zwiększenie liczby oferowanych produktów

W praktyce dropshipping może stanowić zarówno podstawę prowadzonego przez Ciebie sklepu internetowego, jak i dodatek, który poprawi Twoją pozycję na tle konkurencji. Umożliwi zarówno dorabianie na sklepie internetowym po pracy, jak i stworzenie nowego źródła stałego utrzymania.

Jeśli chcesz zbuduję sklep dropshipping dla ciebie + doprowadzę zamówienia! Wybierz hurtownię lub napisz co chcesz sprzedawać.

 • SKLEP POD KLUCZ
  2 500 
 • Produkt w promocji
  POZYSKIWANIE ZAMÓWIEŃ – ZDALNY ECOMMERCE MANAGER
  500 
Dropshipping Jak Zacząć
Dropshipping Jak Zacząć

Wykorzystanie bezpośredniej przesyłki z hurtowni do klienta detalicznego doskonale sprawdza się w przypadku młodych przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na rynek e-commerce. Rozwiązanie umożliwia rozpoczęcie działalności bez czynienia dużych inwestycji i konieczności posiadania pokaźnego wkładu własnego na start firmy.

 

Dropshipping umożliwia sprzedawanie towaru, który pozostaje w magazynie hurtowni. To stamtąd wysyłany jest wprost do klienta sklepu internetowego, dzięki czemu całkowicie pomijany jest etap magazynowania i kupowania towarów na magazyn. Od 2018 roku można sprzedawać w dropshippingu bez działalności gospodarczej. Prowadzona sprzedaż rozliczana jest wtedy na warunkach działalności nierejestrowej. Wiąże się to z limitem przychodu wyliczanego dla każdego miesiąca. Zawsze jest to 50% wynagrodzenia minimalnego brutto określonego na dany rok. W 2022 przychód z działalności nierejestrowanej może wynieść 1505 zł brutto. Po przekroczeniu limitu każdy ze sprzedawców zobowiązany jest do założenia firmy.

Pamiętaj że celem jest zysk. Marża jest istotą zarobków sprzedaży zatem musisz być dobry obszarze promocji lub obsługą klienta lub optymalizacji treści dla wyszukiwarek. Polskie hurtownie nie dają wysokich marż, dlatego tak ważne jest, by prowadząc sklep w tym modelu dropshipping opierać się na odpowiednio niskim koszcie pozyskania zamówienia. Jeśli chcesz uzyskać większe marże niż w polskich hurtowniach – przeczytaj wpis DROPSHIPPING JAK ZACZĄĆ 

Hurtownia dropshipping  AGD, RTV  

Hurtownia dropshipping z akcesoriami GSM 

Hurtownia dropshipping z akcesoriami kuchennymi  

Hurtownia dropshipping  z artykułami papierniczymi

Hurtownia dropshipping  z artykułami przemysłowymi

Hurtownia dropshipping  artykuły zoologiczne

Hurtownia dropshipping  z bielizną

Hurtownia dropshipping  z akcesoriami do biura

Hurtownia dropshipping  z biżuterią

Hurtownia dropshipping  z produktami do domu i ogrodu

Hurtownie z produktami do druku

Hurtownie z zabawkami

Hurtownia z ebookami i audiobookami

Hurtownia z elektroniką

Hurtownia dropshipping   z akcesoriami erotycznymi

Hurtownia dropshipping  ze sprzętem sportowym

Hurtownie z gadżetami

Hurtownia z grami

Hurtownia z kosmetykami

Hurtownia z książkami

Hurtownia z meblami

Hurtownia   z produktami medycznymi

Hurtownia   z produktami do samochodów

Hurtownia z obrazami

Hurtownia dropshipping z obuwiem

Hurtownia dropshipping z odzieżą

Hurtownia z produktami ekologicznymi

Hurtownia przemysłowe

Hurtownia dropshipping z prezentami

Hurtownia z akcesoriami sportowymi

Hurtownia dropshipping ze sprzętem gastronomicznym

Hurtownia ze sprzętem optycznym

Hurtownia z torebkami

Hurtownia wielobranżowe

Hurtownia z zegarkami