Hurtownia IKONKA integracja ze sklepem internetowym

Internetowa hurtownia Ikonka sprzedaż prowadzi przede wszystkim w modelu hurtowym – taką formę współpracy wybiera większość naszych Partnerów. Bardzo korzystną opcją jest też kontrakcja, czyli wspólny import. Wielu naszych Klientów, którzy zaczynali od dropshippingu, teraz posiada już swoje własne magazyny.

HURTOWNIA IKONKA – FORMY WSPÓŁPRACY

Współpracuj z Hurtownią Ikonka w jednym z 3 modeli:

  • klasycznej sprzedaży hurtowej,
  • imporcie na zlecenie,
  • dropshippingu.

Kup gotowy sklep dropshipping zintegrowany z hurtownią Ikonka

FORMY WSPÓŁPRACY – SPRZEDAŻ HURTOWA

Sprzedaż w modelu hurtowym to główny filar naszej działalności – od 2011 roku zajmujemy się importem i dostarczaniem produktów do magazynów naszych Partnerów. Zaopatrujemy w towar przede wszystkim sklepy z zabawkami  i akcesoriami dla dzieci, ale też sklepy wielobranżowe, kosmetyczne, fryzjerskie, sklepy z elektroniką, sportowe czy zoologiczne.

Kupując od nas produkty możesz liczyć na ich wysoką jakośćświetne cenysprawną i bezpieczną dostawę i wyjątkową obsługę klienta – będziesz miał swojego opiekuna handlowego, która zadba, by nasza współpraca przebiegała bezproblemowo.

FORMY WSPÓŁPRACY – WSPÓLNY IMPORT

Wspólny import (czyli tzw. kontraktacja) to obecnie najkorzystniejsza cenowo opcja, jeśli posiadasz własny magazyn. Cały proces w skrócie wygląda mniej więcej tak: w formularzu wklejasz nam link do produktu, który chcesz sprowadzić, my wyceniamy całą operację i jeśli akceptujesz cenę zaczynamy organizować dostawę prosto do Twojego magazynu. Nie narzucamy minimum logistycznego – dostarczamy nawet minimalną ilość towaru (zazwyczaj jest to 1 karton). Dodatkowo dajemy Ci 12 miesięcy gwarancji w standardzie. 

Więcej o naszej ofercie kontraktacji przeczytasz w zakładce Wspólny import.

FORMY WSPÓŁPRACY – DROPSHIPPING

Dropshipping to świetne rozwiązanie, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z handlem i chcesz zbadać grunt. W tym modelu na początek potrzebujesz naprawdę niewielkiego budżetu: wystarczy, że masz swój sklep internetowy lub konto na platformie sprzedażowej, jak Allegro i gotowe – możesz zaczynać.

W tym systemie hurtownia zajmuje się pozyskaniem, magazynowaniem i dostarczeniem towarów do klientów sklepu internetowego, zaś zadanie przedsiębiorcy ogranicza się do przekazywania zamówień do hurtowni oraz marketing sklepu.

Zaczynając swoją przygodę z dropshippingiem, warto przede wszystkim zastanowić się nad wyborem hurtowni do współpracy – to od szybkości jej działań oraz jakości produktów, które oferuje będzie zależeć sukces Twojego sklepu. W Hurtowni Ikonka możesz liczyć zarówno na doskonałą obsługę, jak i najwyższej jakości produkty. Nie jesteśmy tylko dostawcą – jesteśmy Twoim partnerem w biznesie i zależy nam na Twoim sukcesie.

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z HURTOWNIĄ IKONKA?

  • ponad 20 lat doświadczenia w branży,
  • współpracujemy ze sprzedawcami portali: Allegro, E-bay czy Amazon, zaopatrujemy też sklepy stacjonarne i internetowe w całej Polsce i w Europie,
  • sieć kontaktów handlowych z producentami i bezpośredni import produktów z zagranicznych fabryk sprawia, że nasze towary mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny,
  • większość produktów dostaniesz u nas “od ręki” – nasz magazyn ma powierzchnię ponad 3 tys. m2, co pozwala nam bezpiecznie przechowywać nawet duże ilości towaru,
  • każdy z naszych partnerów od razu dostaje swojego opiekuna handlowego, który pomaga przejść przez wszystkie procesy związane z zakupem, a w razie problemów stara się znaleźć jak najlepsze i najszybsze rozwiązanie.

Podobne wpisy