CO ROBI E-COMMERCE MANAGER?

Jest Twoim partnerem odpowiedzialnym za sprzedaż.

Jeśli szukasz długoterminowej relacji biznesowej to wybór partnera biznesowego jest decyzją strategiczną. Zanim wybierzesz partnera do współpracy sprzedażowej:

 • Określ swoje cele biznesowe i wymagania
 • Poszukaj potencjalnych partnerów
 • Sprawdź referencje i osiągane wyniki
 • Poznaj swojego partnera osobiście
 • Ustal szczegóły umowy

Pamiętaj, że wybór partnera biznesowego to ważna decyzja, która ma wpływ na dalszy rozwój Twojej firmy. eCommerce Manager odpowiada za zwiększenie sprzedaży online, usprawnia procesy sprzedażowe, monitoruje i analizuje dane sklepów konkurencji, konwersji, ruchu na stronie internetowej i innych ważnych wskaźników, co pozwala na lepsze podejmowanie decyzji biznesowych.

Buduję sklepy internetowe od 2004 roku i rozwijam w nich sprzedaż, biorąc odpowiedzialność za wynik sprzedażowy.  Jestem Twoim człowiekiem od e-commerce. Pod jednym numerem telefonu znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z prowadzeniem sklepu internetowego. Jeśli masz pytania zawsze możesz do mnie zadzwonić  lub napisać maila. 

Krzysztof Daniluk
#E-COMMERCE MANAGER


Nie obiecuję gruszek na wierzbie a systematyczną pracę i wzrost sprzedaży.

Jeśli chcesz wykręcić mega wynik sprzedażowy w 1 miesiąc to musisz mieć mega budżet reklamowy.
Pracuję z małymi firmami, które stopniowo rosną a nasza relacja oparta jest na systematycznej pracy i stabilnym wzroście wyników.

OPIEKA TECHNICZNA ↗

Wsparcie 24/7 i stały rozwój funkcjonalny sklepu aby sprzedawał jeszcze więcej.

SKUTECZNA REKLAMA ↗

Sprawdzone kanały reklamowe i ciągła optymalizacja konwersji e-commerce.

WYNIK SPRZEDAŻOWY ↗

Rozliczam się ze skuteczności, zainwestuję nawet do 20 000 zł w reklamę Twojego sklepu.


MASZ WĄTPLIWOŚCI?

WYNAJMIJ ZANIM KUPISZ

 • 81 GOTOWYCH SKLEPÓW DO WYBORU
 • CAŁKOWITY KOSZT SKLEPU OD 100 zł / MIESIĄC
 • KAŻDY SKLEP W INNEJ NISZY / HURTOWNI
 • OPCJA WYKUPIENIA NA WŁASNOŚĆ
 • NAJLEPSZE HURTOWNIE W POLSCE (automaty)
 • BEZ PAKOWANIA PACZEK – DROPSHIPPING
 • INDYWIDUALNE SZKOLENIE Z OBSŁUGI
 • POZYCJONOWANIE w GOOGLE W CENIE
 • REKLAMA NA PROWIZJI 3%
 • BEZ KONIECZNOŚCI ZAKŁADANIA FIRMY

INDYWIDUALNA WYCENA

Potrzebujesz szybkiej wyceny online? Szybką wycenę online działa w trybie 24/7, bezkosztowo pomogę w ustaleniu orientacyjnej strategii przed rozpoczęciem współpracy. To pozwala na lepsze poznanie wzajemnych oczekiwań i wspólnej ustalenia realistycznej drogi do celu. Dzięki temu porównasz różne oferty i podejmiesz bardziej świadomą decyzję.

INDYWIDUALNY PAKIET

Unikalna na rynku obsługa sklepu internetowego obejmuje budowę, reklamę i sprzedaż. Opieka nad sklepem internetowym jest dość złożona, ze względu na wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. W zależności od wielkości sklepu i celów biznesowych właściciela, zapewniam kompleksowe wsparcie od strony technicznej oraz prowadzę marketing i reklamę. Oszczędna strategię marketingowa, przyciągnie potencjalnych klientów i zachęci ich do dokonania zakupu.


  Budowa sklepu
  opieka techniczna

  Jak założyć sklep internetowy? Możesz założyć sklep samodzielnie, możesz zlecić uruchomienie sklepu pod klucz

  Każdy sklep internetowy wymaga opieki i regularnego serwisowania. Moi klienci oczekują szybkich i skutecznych odpowiedzi na swoje pytania i problemy związane z zakupami online. Dlatego zapewniam profesjonalną opiekę techniczną 24/7. Awarie systemu, problemy z płatnościami, problemy z serwerem, problemy z bezpieczeństwem ale również stały rozwój funkcjonalny i ulepszanie sklepu poprawią doświadczenie klientów i zwiększą sprzedaż.

  Reklama płatna
  Google | Facebook

  Potrzebujesz szybkiego efektu sprzedażowego? Reklama płatna w Google i Facebook daje szybsze i bardziej natychmiastowe wyniki niż pozycjonowanie SEO, ponieważ pozwala na wyświetlanie reklam od razu po opłaceniu. Reklama płatna pozwala na dokładne targetowanie wybranej grupy odbiorców, co zwiększa skuteczność kampanii i minimalizuje straty wynikające z wyświetlania reklam dla osób, które nie są zainteresowane ofertą.

  Pozycjonowanie
  optymalizacja SEO

  Optymalizacja strony i pozycjonowanie to wwiększenie widoczności w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie pozwala na lepszą widoczność strony w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch na stronie. Sklep internetowy, który zajmuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, kojarzy się z wysoką jakością i wiarygodnością, co zwiększa szansę sprzedaż i oszczędność kosztów reklamy.

  Content marketing
  prowadzenie bloga

  Dzięki regularnemu publikowaniu wartościowych treści, firma może zwiększyć swoją widoczność w internecie i zbudować pozytywny wizerunek. Prowadzenie bloga zwiększy zaangażowanie klientów i zbuduje długotrwałe relacje z nimi. Dzięki wartościowej i angażującej treści, firma może przyciągnąć uwagę nowych klientów i skłonić ich do skorzystania z jej oferty.


  SKLEP INTERNETOWY BEZ ABONAMENTU

  Sklep internetowy bez abonamentu ma dwie zalety.

  • Brak abonamentu oznacza niższe koszty. Sklepy internetowe, które pobierają abonamenty, zazwyczaj pobierają je regularnie co miesiąc lub co kwartał. Oznacza to, że właściciele sklepów muszą płacić określoną kwotę, niezależnie od tego, jak wiele sprzedają w danym miesiącu. Bez abonamentu, koszty prowadzenia sklepu internetowego są zazwyczaj niższe, ponieważ opłaty są pobierane tylko od dokonanych sprzedaży.
  • Mniejszy stres związany z osiąganiem określonego poziomu sprzedaży: W przypadku sklepów internetowych pobierających abonament, właściciele muszą zazwyczaj osiągnąć określony poziom sprzedaży, aby pokryć koszty abonamentu i przynajmniej zwrócić swoje inwestycje. Bez abonamentu, właściciele sklepów mogą działać bez dodatkowego stresu związanego z koniecznością osiągnięcia określonego poziomu sprzedaży, co pozwala im skupić się na prowadzeniu biznesu i obsłudze klientów.

  BUDOWA SKLEPU + REKLAMA + ZAMÓWIENIA

  W zależności od Twoich celów biznesowych, możemy wystartować od pierwszego zamówienia. Rozwijam też sklepy, które już działają i potrzebują skuteczniejszej opieki e-commerce managera. Jestem Twoim zewnętrznym członkiem zespołu.

  Sposób współpracy się zmienia...

  Dziś chodzi o tworzenie osobistych więzi i budowanie zaufania. W przypadku każdej decyzji o współpracy, kluczowe znaczenie mają relacje.

  PRZYKŁADOWY ZWROT Z INWESTYCJI w REKLAMĘ

  Wskaźnik ROAS, czyli Return On Ad Spend, to zwrot wydatków na reklamę w stosunku do sprzedaży.
  W zależności od kategorii produktów uzyskuję od 1000%.


  OFERTA – SKLEPY INTERNETOWE

  • koszt reklamy 5 870 zł
  • wartość sprzedaży 110 000 zł