Warsaw Gift & Deco - Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji

Warsaw Gift & Deco – Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji 14-16 LUTEGO 2024

Już po raz drugi globalny rynek branży upominkowej i dekoracyjnej połączy się tworząc wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie – WARSAW GIFT & DECO SHOW czyli Największe Targi Upominków i Dekoracji w Polsce.

W targach weźmie udział 250 wystawców z Polski i z zagranicy, którzy zaprezentują najnowsze trendy rynkowe oraz przedstawią bogatą ofertę produktową z zakresu artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, mody, upominków okolicznościowych, gadżetów, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling. Będzie to największe wydarzenie tej branży w tej części Europy.
Targi podzielone są na poszczególne strefy tematyczne: Home&Deco, Ceramics & Glass, Kids, Celebration, Jewellery&Gem, Handmade, Eco, Floristry, Gadgets, Fashion

Katalog wystawców Warsaw Gift & Deco

Gardenphilia.com
C2.01

Europool Rakowska Arleta
C1.24

ANDREAS STIHL
C3.63

GRAF Polska
C2.24

Fence Tech SPÓŁKA KOMANDYTOWA -omandytowa
C2.08

Tin Tours
C2.11

Kryształowy Świat
C2.19

SZKÓŁKARSTWO OZDOBNE GRZEGORZ ULIŃSKI
C1.20

EDUCARIUMr
C3.01

JACKONET
C2.63

KUBU WELLNESS COMPANY
C3.23

Cloveris cywilna
C2.30

LUXURY HOTTUBS Halina Szeraszewiczwi
C2.07

Alu4U Kita Tomasz, Grzegorzek Jacek cywilna
C2.37

WOOD-ZOO
C2.34

ASP GROUP PL
C2.20

Gaba 2
C3.08

Andrzej Mazur Firma Handlowa Mazur
C1.07

WARSZAWSKI ROLNO SPOŻYWCZY RYNEK HURTOWY
C2.42

Robo Expert Sebastian Szulc
C2.17

HUSQVARNA POLAND
C2.05

STYROBUD-GÓRNO
C2.35

Caravanner 4×4
C2.40

Dh-System
C3.21

SELT
C2.50

SASS GROUP
C2.38

Hartika
C2.16

P.H.U. Drewniak
C2.15

AMBER TUBS
C2.12

SILIT IRENA RYBSKI / GEFU
C2.27

Pebek
C2.43

SAMMLER
C3.11

Jaf Polska
C2.14

Hydrosan
D2.05

Konekt sp. zoo
C2.62

TORUS Karol Jakubek
C2.18

Compo Polska sp. z o.o.ności
C2.33

Converis
C3.59

SOLIDO
C3.17

M-Krzewy Sebastian Młynarczyk
C1.05b

Casada
C3.07a

Domowe Sanatorium Zimnoch
C1.30a

NOWODVORSKI LIGHTING
C1.34a

GalaProdukt
C1.42a

C4Y BETON ARCHITEKTONICZNY Ś
C1.44a

Pinat
C1.06a

Pipe-Line
C3.41a

DECOFERO
C3.09a

DonKwiat
C1.14b

VENEZIA Organowska
C1.32a

Iglak Szkółka Drzew i Krzewów
C2.47a

Firma Produkcyjno – Handlowo – Usługowa BETMAR – Miazga Marek –
C2.52b

SLV POLAND
C1.10a

PHU PINUS COMPANY cywilna
C3.43a

Drog-Bruk A.P.szczerek
C3.31b

Scala Plastics Poland
C1.12a

Sebastian Fotyniuk Zielony Krajobraz
C3.27a

Investment Trading Consultingia
D1.06b

GAMART
C1.36a

Stameco
C3.05a

INDIGO DESIGN
C3.35b

Limaso
C1.08b

Vitbis
C3.05b

VODALAND
C2.55a

Professional Group
C3.47b

GARDEN SPOT INT.
C3.29a

Ogrody Praszka Jasiński Sławomir
C1.30b

Auto-Agro
C1.16a

Zalmaro
C3.33a

Design Express Poland
C1.14a

HH POLAND
C1.58a

Bramy Teleskopowe Polskanośc
C1.08a

Nielsen Supply
C1.46a

GOSPODARSTWO SADOWNICZO – SZKÓŁKARSKIE MIROSŁAW SKIBICKI
C3.61b

GOSPODARSTWO OGRODNICZE ŁUKASZ TURSKI
C3.19a

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „OBRÓBKA DREWNA” MIROSŁAW SZCZYGIEŁ – Dz
C3.35a

Loginowicz i Syn
C3.39a

BRAP
C1.58b

Decow
D1.10a

FLOWER SILESIA KRZYSZTOF MATKOWSKI
C2.48b

Wood Spark Sp. Z o o
D2.12a

Ogród w drewnie sp z oo
C3.37a

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE „POLGER-KIDO” RÓŻA KIDO, MAC
C3.56

HANZAWAY
C1.35

DARIUSZ KUSZKOWSKI DAREX
C3.20

Cebulkowy Raj Mariusz Derek
C1.29

Galeria Konopi
C1.27

Lelui Drosa Eligia Rosa
C3.14

Gospodarstwo Rolne Paweł Korfanty
C3.24

Ogrody O Zielonych Progach – Przemysław Godlewski
C1.43d

Marcin Sak
C1.37

Hunter Industries
C3.12

NORDIC WATERPROOFING
C1.05a

Woodlab Custom Carpentry Company
C3.18

PATW Ltd
C1.41

METFENCE
C3.50

OTSO Handmade
C1.17

LANO NV
C3.10a

HERMANN MEYER
C1.39

PHP ABC
C1.33

ABRIL CERAMIC AUTOR
C3.34

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „ADW”
C3.08a

GOŁAWICKI Marcin Siwek Usługi stolarskie i budowlaneo
C1.05e

HD
C1.43a

florequisa
C3.26

FarmTech
C3.16

Bodys Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością -c
C3.40

GAL-EKO Sp. Z o.o.
C3.38

QUICKCLICK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
C1.31

GREENSPOT KAMIL KARCZ
C3.49a

Art Studio Klucowicz
C1.38a

HD Nordic trees
C2.49a

Perpetum Studio
C3.51a

Dobry Dom Seweryn Jajuga
C3.55a

Hangzhou Enya Arts&Crafts Co.,Ltd
C3.53b

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Z-BT S.C. cywilna
C1.52b

Mahendra Bhimsaria
C2.51b

PASSION GARDEN SP ZO.O
C1.57a

NASIONA WRONKOWSKI
C1.50b

KUNAGONE
C3.49c

MAJOLIKON Marek Sieńkowski
C1.38c

FHU ARCHONT 2018 Danuta Parvi
D2.16c

AromaLAB Eliza Puda
C1.53a

STYLOHOLIKS/A3STUDIO
C2.53c

GREEN BUILDING
C3.53c

Orange Marcom
C1.67a

Tianjin One Win Exhibition Service Co.,Ltd
C2.49c

HK Huizhan Intl Group Co., Ltd.
C1.51f

„Wiewióra” Biżuteria handmade, Alena Połulachp
C1.59b

Fibre Family
C1.57d

PRACOWNIA ARTYSTYCZNA ALEGORIA EWA KACZANOWSKA
C1.51a

Anapol
D3.04

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BEGAPOL
C1.63c

OHL Lucjan Brzeziński
C3.55c

Beijing Heliview International Exhibition – Stowarzyszenie
C1.54c

Viktoriia Yurchenko Dolce Vita
C1.51j

Zakład Aktywności Zawodowej w Jarosławiu
C1.59c

Vadym Krutko – Osoba prywatna
C1.53c

Alex Clark Art Ltd
C2.51c

FHU Matys
D3.02b

Chillgarden
C1.52c

WITOLD PELCZAR
C1.63a