Avada i uruchomienie sklepu internetowego nigdy nie było łatwiejsze

Co to jest Avada?

Avada to kreator witryn opartych na silniku WordPress z zestawem niezawodnych i intuicyjnych narzędzi do projektowania dla osób na wszystkich poziomach umiejętności.

Avada to bardzo elastyczny, intuicyjny interfejs do projektowania typu „przeciągnij i upuść”, który zapewnia pełną swobodę projektowania.

Dlaczego warto wybrać Avadę?

Avada to intuicyjne, niezawodne, przyjazne dla urządzeń mobilnych rozwiązanie do tworzenia stron i sklepów internetowych z obszernymi zasobami i światowej klasy zespołem wsparcia.

Avada jest #1 najlepiej sprzedający się kreator stron internetowych od ponad 9 lat. Zaufanie, i niezawodność od czasu uruchomienia motywu Avada w 2012 roku koncentrują się bezwarunkowo na dostarczaniu niezawodnego i stopniowo rozwijanego motywu premium WordPress. Od hobbystów po freelancerów i agencje kreatywne, Avada zapewnia, że najlepsza strona czy sklep zostaną dostarczone na czas i bez kompromisów.

 

Avada została uruchomiona na przez 818 136 właścicieli witryn. Nie wymagana jest żadna wiedza o kodowaniu i budowie stron. Intuicyjny i nieskończenie elastyczny, pozwala zbudować dowolny rodzaj strony internetowej, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Samodzielnie zmień swój pomysł w biznes online

Avada umożliwia Ci decydowania o tym, jak wygląda Twoja witryna, i nie inaczej jest z integracją WooCommerce. Dzięki temu połaczeniu Avada + WooCommerce możesz zaprezentować swoje produkty. Avada jest znakomicie zintegrowana z WooCommerce, co zapewnia doskonałą elastyczność w budowaniu sklepu internetowego, którego potrzebujesz dla swojej firmy.

Avada + WooCommerce = Sprzedawaj wszystko online

WooCommerce to wtyczka do ecommerce do tworzenia sklepu internetowego. Łatwo jest stworzyć sklep internetowy i od razu zacząć sprzedawać swoje produkty. Avada oferuje dogłębne wsparcie i integrację projektu dla WooCommerce, dzięki czemu możesz zbudować sklep, który chcesz i wyglądać tak, jak chcesz.

avada woocommerce
avada woocommerce

Konfiguracja jest prosta i szybka

Zaawansowane opcje Avady pozwalają na dostosowanie WooCommerce, tak aby stworzyć dowolny rodzaj sklepu. Jeśli nie będziesz w stanie poradzić sobie z konfiguracją  to zgłoś się i pomogę

Licencja Avady jest ważna dożywotnia – tylko 69$

Aktualizacje Avady są BEZPŁATNE na całe życie. Zespół wsparcia stale zapewnia kompatybilność popularnych wtyczek. Możesz używać WooCommerce z dowolną wstępnie zbudowaną witryną Avady i uruchomić sklep w 1 godzinę.

WooCommerce to idealna wtyczka ecommerce, ponieważ jest tak prosta w konfiguracji i obsłudze dla Ciebie i Twoich klientów. Proces realizacji transakcji jest bezproblemowy, a zarządzanie linią produktów jest dziecinnie proste.

Avada jest przyjazny dla urządzeń mobilnych

Avada jest w 100% responsywna na wszystkich typach urządzeń, od telefonów komórkowych po komputery stacjonarne i tablety. Nie polegaj na zewnętrznych programistach ani narzędziach zewnętrznych. Nie są wymagane żadne dodatkowe opłaty ani dodatkowe zakupy.

avada woocommerce
avada mobile

Co zawiera pakiet Avady

Kupując Avadę otrzymasz:

 • 6 miesięcy bezpłatnego profesjonalnego wsparcia.
 • 8 dołączonych wtyczek premium.
 • 87 gotowych stron internetowych, z nowymi stronami publikowanymi regularnie.
 • Ponad 120 elementów projektu i układu.
 • Ponad 550 szczegółowych plików pomocy, stale aktualizowanych, aby mieć pewność, że wszystko jest aktualne.
 • Ponad 200 samouczków wideo z nowymi filmami, dodawanymi regularnie.
 • Bezpłatne, spójne i stabilne aktualizacje zapewniające zgodność ze standardami i trendami branżowymi.
 • Avada współpracuje z popularnymi wtyczkami innych firm, takimi jak Yoast SEO, WooCommerce, Kalendarz wydarzeń, HubSpot, WPML i nie tylko.

Czy są jakieś opłaty abonamentowe

Nie, nie ma żadnych opłat licencyjnych za korzystanie z Avady w kolejnych latach. Jest to jednorazowy zakup, który zapewnia dożywotnie aktualizacje bez dodatkowych kosztów i jest ważny przez całe życie. Możesz zdecydować się na zakup przedłużenia pomocy po wygaśnięciu pierwszych 6 miesięcy wsparcia. Jest to jednak całkowicie opcjonalne.

Czy gotowe strony internetowe są w pełni konfigurowalne

Tak, każda wstępnie zbudowana strona internetowa jest w 100% konfigurowalna. Wszystkie gotowe strony internetowe są profesjonalnie zaprojektowane przez nasz wewnętrzny zespół projektowy, stworzone, aby zaprezentować możliwości Avady i zaoszczędzić Twój czas.

Po zaimportowaniu gotowej witryny internetowej możesz całkowicie dostosować zawartość i układy do własnych upodobań. Możesz dodać własne obrazy, zmienić tekst, zmienić kolory lub całkowicie zmienić dowolny układ za pomocą Avada Website Builder.

Dlaczego powinienem ufać Avadzie

Zaufanie to cecha, o którą dbamy budując długoterminowe, profesjonalne relacje, na których nasi klienci mogą polegać. Oto kilka ważnych kwalifikacji:

 1. Najlepiej sprzedający się kreator stron internetowych od ponad 9 lat i wciąż rośnie.
 2. Kochamy to, co robimy i dla kogo to robimy. Twoja przyszłość jest naszym celem.
 3. Jest w 100% rozwijana i utrzymywana we własnym zakresie.
 4. Bezpłatne, spójne i stabilne aktualizacje zapewniające zgodność ze standardami i trendami branżowymi.
 5. Avada nie jest uzależniona od zewnętrznych programistów, aby zapewnić stabilne i bezproblemowe tworzenie stron internetowych.
 6. Lata ewolucji Avady poprzez słuchanie opinii klientów pomagają kształtować plan działania Avady na przyszłość.
 7. Ogromna, pełna pasji społeczność klientów Avady prowadzi dobrze ugruntowaną grupę na Facebooku i forum społecznościowe.

Avada opinie użytkowników

„Avada to szwajcarski scyzoryk wśród motywów WordPress. Robi wszystko”

„Avada ewidentnie pokonała twardą konkurencję. Popularność Avady widać na stronach komentarzy i pięciogwiazdkowych ocenach zadowolonych kupujących.”

„Avada to odpowiedni motyw WordPress, którego zakupu nie pożałujesz”

Podobne wpisy