Konferencja I ❤️ Business&HR 28-30 listopada 2023 w Warszawie

O konferencji

I ❤️ Business&HR
I ❤️ Business&HR

Dobrze działająca firma to skuteczne procesy, dobre zarządzanie, poukładana sprzedaż i zaangażowany zespół.

strona wydarzenia: ilovebusiness.pl

Zapraszamy Cię na 3-dniową konferencję, podczas której kompleksowo przyjrzymy się wszystkim najważniejszym obszarom funkcjonowania biznesu – do zadowolenia klienta (CX), przez HR, po tematy strategiczne i biznesowe.

Już 28 do 30 listopada w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja konferencji

I ❤️ Business&HR

Będzie to nowe wydarzenie w kategorii eventów biznesowych, jedynie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Konferencja ta ma być bowiem owocem współpracy aż czterech marek: sprawny.marketing, WiseGroup, RocketJobs.pl & Just Join IT oraz Customer Experience Manager.

W każdym dniu konferencji kompleksowo pochylimy się nad innym, strategicznym z punktu widzenia firmy obszarem:

28 listopada 2023

Dzień, w trakcie którego dowiesz się, jak zadbać o doświadczenia swoich klientów i pracowników. Customer experience i employee experience to bowiem pojęcia, które musisz znać, aby budować swoją przewagę konkurencyjną w tych trudnych czasach!

29 listopada 2023

Prelegenci i prelegentki podzielą się sprawdzonymi w boju wskazówkami, jak rekrutować najbardziej wartościowych kandydatów do Twojego zespołu i – co równie ważne – jak ich w nim zatrzymać. Dzień poświęcony tematom HR zostanie podzielony na cztery bloki tematyczne: Attract, Hire, Engage, Inspire.

30 listopada 2023

Będzie to dzień o tematach strategicznych z punktu widzenia firmy, podczas którego najlepsi eksperci z branży podpowiedzą co robić, aby notować stały wzrost i osiągnąć sukces! W tym dniu zobaczysz prelekcje z zakresu: Innovation, Strategy, Sales, Finance.

Podobne wpisy