Hurtownia zoologiczna ARA

Hurtownia Zoologiczna ARA już od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją produktów zoologicznych najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować wysokie standardy obsługi.

 • 28 LAT NA RYNKU
 • 5252 KLIENTÓW
 • 20209 PRODUKTÓW W BAZIE
 • 3000 m2 POWIERZCHNI HANDLOWEJ

Hurtownia zoologiczna to firma, która zajmuje się dystrybucją artykułów dla zwierząt w większych ilościach. W takiej hurtowni można znaleźć różnego rodzaju produkty dla zwierząt, takie jak karmy, przysmaki, legowiska, zabawki, akcesoria do pielęgnacji, suplementy diety czy też artykuły higieniczne.

Jak założyć zoologiczny sklep internetowy?

Klienci hurtowni zoologicznej to głównie sklepy zoologiczne, hodowcy zwierząt, schroniska dla zwierząt, kliniki weterynaryjne czy też inni profesjonaliści z branży zoologicznej.

Hurtownie zoologiczne oferują swoim klientom różne usługi, takie jak doradztwo w doborze odpowiednich produktów dla zwierząt, szkolenia dotyczące żywienia i pielęgnacji zwierząt, a także dostawy produktów dla zwierząt do klientów na terenie całego kraju.

W dzisiejszych czasach właściciele zwierząt dbają o swoje pupile i chcą zapewnić im jak najlepsze warunki życia, dlatego hurtownie zoologiczne odgrywają ważną rolę w dystrybucji artykułów dla zwierząt do różnych punktów sprzedaży i opieki nad zwierzętami.

Współpracujemy z firmami zoologicznymi: internetowymi, jak i stacjonarnymi, zajmującymi się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz usługami. Dbamy o wzajemne relacje i zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów.

OFERA HURTOWNI ZOOLOGICZNEJ ARA:

 • PSY
 • KOTY
 • GRYZONIE
 • PTAKI
 • GADY I PŁAZY
 • AKWARYSTYKA
 • OCZKA WODNE

DOBRY KONTAKT TO PODSTAWA

W kontakcie z klientem cenimy sobie wzajemną komunikację i indywidualne podejście. Liczne rozmowy oraz doświadczenia pozwoliły nam dokładnie określić wzajemne oczekiwania oraz wypracować trwałe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalnym podejściu.

W każdym przypadku staramy się wysłuchać sugestii i propozycji dotyczących obsługi – ciągle szukamy okazji aby ulepszyć naszą komunikację z klientami.

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

W trosce o jakość współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, dzięki czemu zawsze dostarczamy Państwu sprawdzone produkty.

Co ważne, staramy się wciąż poszerzać asortyment i uzupełniać go o nowe artykuły, zgodne z panującymi trendami na rynku. Nie umkną nam żadne nowości!

Służymy fachową poradą, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy w wyborze produktu oraz pomożemy w każdej sprawie dotyczącej zamówienia.

ZAMÓWIENIA INTERNETOWE

Zamówienia realizowane są poprzez system zamówień internetowych. Aby móc z niego korzystać, należy być naszym Klientem (patrz dział: Zostań naszym Klientem). Każdy zarejestrowany Klient posiada swój indywidualny login i hasło, nadawane przez pracowników hurtowni Ara.

DANE ADRESOWE
Hurtownia Zoologiczna ARA Sp. z o.o.
ul.Jutrzenki 83 B
02-230 Warszawa
NIP: 522-313-49-12
KRS: 0000744027

tel. kom. 608 396 777

Podobne wpisy