Store Manager for WooCommerce

Store Manager for WooCommerce to centrum dowodzenia WooCommerce dla Twojej firmy. Dzięki tej aplikacji automatycznie aktualizujesz stany magazynowe, dane klientów, zamówienia w wielu kanałach sprzedaży a wszystkie operacje wykonujesz hurtem za pomocą kilku kliknięć.

POBIERZ WERSJĘ DEMO ze STRONY PRODUCENTA

Zadania, które możesz wykonać masowo w sklepie WooCommerce dzięki Store Manager for WooCommerce:

Store Manager for WooCommerce – Operacje na produktach w sklepie

Dodawaj, edytuj, usuwaj, klonuj, kopiuj różne rodzaje towarów. Eksportuj i importuj towary, aktualizuj szczegóły dotyczące produktów w 2 kolumnach w pliku. Skonfiguruj zadania cron za pomocą wbudowanych automatycznych dodatków. Prześlij katalog z różnych formatów plików i lokalizacji.

 • Zarządzanie produktami WooCommerce
 • Obsługuj wiele witryn sklepowych w jednym systemie
 • Twórz, edytuj, masowo usuwaj produkty
 • Klonuj lub masowo zmieniaj szczegóły produktu
 • Eksportuj i importuj wszystkie dane produktów
 • Zarządzaj produktami i kategoriami w jednym oknie
 • Przypisz kategorie do towarów

Store Manager dla WooCommerce oferuje zaawansowane możliwości zarządzania produktami. Wracając do nich, handlowcy mogą dopracować katalog produktów i zapewnić pozytywne wrażenia klientów. Ta sekcja zawiera artykuły przedstawiające efektywne praktyki zarządzania produktami wdrożone za pomocą Menedżera sklepu i zawiera przydatne wskazówki, jak usprawnić obsługę produktów za pomocą tej aplikacji WooCommerce.

 • Kompleksowy zestaw standardowych funkcji Konfiguruj dane związane z produktem w najprostszy możliwy sposób, korzystając z pełnej gamy podstawowych operacji, które oferuje Store Manager. Dodawaj nowe listy produktów, modyfikuj istniejące towary, usuwaj niepotrzebne rekordy, np. te, w których przestałeś sprzedawać, przenieś produkty do kosza, przypisz kategorię, odśwież listę za pomocą opcji dostępnych na pasku narzędzi lub w menu kontekstowym produktu.
 • Wsparcie wszystkich typów produktów Store Manager pozwala na utrzymanie wszystkich typów produktów WooCommerce: Simple, Grouped, Affiliate/External, Variable, co sprawia, że ​​zarządzanie katalogiem jest elastyczne i spójne.
 • Zarządzanie atrybutami WooCommerce Dzięki tej aplikacji WooCommerce masz możliwość tworzenia atrybutów i terminów oraz kojarzenia ich z wymaganymi.
 • Eksport danych produktu Produkty WooCommerce i powiązane szczegóły można wyeksportować do plików .csv za pomocą specjalnego kreatora. Wybierz produkty i pola do wyeksportowania do pliku za pomocą kreatora lub skorzystaj z eksportu siatki, aby dołączyć dane do plików HTML, XML, TXT, XLS/XLSX.
 • Import produktów WooCommerce Za pomocą zaawansowanego kreatora importu Menedżera sklepu możesz bezbłędnie dołączać do WooCommerce wykazy z plików XML, CSV, XLS, TXT, XLSX, ZIP. Zapewnia dokładność i spójność przesyłania produktów oraz pozwala błyskawicznie tworzyć lub aktualizować towary w WooCommerce.

 

Store Manager for WooCommerce – Operacje na kategoriach  w sklepie

Twórz, modyfikuj i usuwaj kategorie pojedynczo lub zbiorczo, zarządzaj porządkiem sortowania, wykonuj eksport i przesyłanie, aktualizuj szczegóły ręcznie lub za pomocą importu.

 • Łatwa nawigacja W sekcji „Produkt” Menedżera sklepu zobaczysz, że nadrzędne i podkategorie są inteligentnie zorganizowane po lewej stronie okna. Odpowiednio po prawej stronie możesz zobaczyć należące do nich produkty (w przypadku wybrania odpowiedniej opcji filtrowania).
 • Dodaj nowe kategorie Będziesz mógł dodać nową kategorię WooCommerce i wypełnić związane z nią informacje bezpośrednio w dolnej siatce. Nie otwierają się żadne dodatkowe okna.
 • Edytuj lub usuń kategorie zbiorczo Wprowadź zbiorcze zmiany w wybranych kategoriach. Możesz zmienić niektóre informacje lub całkowicie usunąć towary z listy.
 • Zmień hierarchię kategorii: przeciągnij i upuść lub ustaw pozycję W przypadku, gdy masz duże drzewo kategorii i chcesz zmienić pozycję niektórych kategorii i/lub podkategorii, możesz je przeciągnąć i upuścić, aby zmienić kolejność lub po prostu zmodyfikować liczby odpowiadające za ich porządek sortowania na liście.
 • Prześlij obrazy kategorii Wybierz zdjęcie dla swojej kategorii spośród istniejących w galerii lub prześlij nowe zdjęcie z folderu na swoim komputerze.
 • Łatwo przypisz towary do kategorii
  Możesz zobaczyć, ile towarów zawiera każda kategoria. W przypadku, gdy musisz scalić niektóre kategorie lub cofnąć przypisanie / zmienić przypisanie produktów, możesz to zrobić masowo.

 

Store Manager for WooCommerce – Aktualizacja danych użytkowników w sklepie

Twórz, edytuj, usuwaj użytkowników lub grupy użytkowników pojedynczo lub masowo. Importuj i eksportuj użytkowników, odnawiaj dane dotyczące klientów.

Podobne wpisy