#9 PROJEKT LOGO SKLEPU

Teraz możemy przystąpić do tworzenia grafik dedykowanych do naszego sklepu. Taką grafika jest logo. Nasz sklep nie obędzie się bez czegoś takiego jak logotyp. Oczywiście możemy zlecić wykonanie logotypu grafikowi ale pokażę ci w jak w prosty sposób z wykorzystaniem darmowego narzędzia możemy zaprojektować swoje logo w kilka chwil nie będąc grafikiem. W tym celu udajemy się do serwisu Canva.com który znajdziesz z łatwością w wyszukiwarce. Serwis Canva jest to baza gotowych i pięknych szablonów stworzonych przez profesjonalnych grafików,  dzięki czemu nie musisz wymyślać żadnego elementu a jedynie edytować coś co ci się podoba.  Zacznij od zabawy z utworzeniem własnego logo a następnie w taki sam sposób można tworzyć dowolnej wielkości banery czy wpisy na media społecznościowe. 

Co najlepsze, cały czas możesz skorzystać z wersji bezpłatnej Canva,  nawet w wersji  bezpłatnej będziesz z tego serwisu korzystał przy przygotowaniu wszelkich materiałów graficznych do mediów społecznościowych jak również grafik do sklepu. Ja zrezygnowałem z profesjonalnego pakietu Adobe Photoshop właśnie ze względu na prostotę Canva. 

Gotowe logo musimy wstawić w sklepie. W tym celu wchodzimy w wybrany wygląd / szablon sklepu i klikamy opcje dostosuj. Edycja szablonu jest banalna. Każdy element po najechaniu myszką aktywuje ikonkę edycji – ołówek a po jej kliknięciu możesz dokonać zmiany.

W ten sposób możesz zmienić wszystkie elementy na stornie.

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.

Napisz maila

office@ecommerce-manager.pl

Zadzwoń po poradę

+(48) 505 430 767

Podobne wpisy