Baselinker automatyzacja sprzedaży

Baselinker automatyzacja sprzedaży to system do integracji różnych platform e-commerce i automatyzacji procesów w Twoim biznesie! W prosty sposób rozszerzysz listę kanałów dystrybucji o dodatkowe platformy marketplace, wystawisz więcej aukcji i będziesz przygotowany na obsługę – w krótszym czasie i z mniejszą liczbą błędów – jeszcze większej liczby zamówień.

BaseLinker umożliwia:

 • kompleksową obsługę wszystkich zamówień z Twoich sklepów internetowych i platform marketplace w jednym miejscu,
 • masowe wystawianie oraz edycję aukcji i ofert na wielu platformach marketplace dosłownie kilkoma kliknięciami,
 • automatyczną synchronizację stanów magazynowych i cen na kontach marketplace,
 • automatyzację wielu procesów w Twojej firmie.

BaseLinker pomoże Ci zwiększyć skalę Twojego biznesu. Odpowiednio skonfigurowany system zapamięta przypisany do produktu cennik, szablon czy kategorię, zmapuje odpowiednie parametry i przypisze dodatkowe informacje – takie jak np. informacje o gwarancji, narzuconą marżę itp. Dzięki temu będziesz mógł masowo wystawiać aukcje dosłownie kilkoma kliknięciami!

 

Wszystkie czynności związane z obsługą zamówienia wykonasz w jednym miejscu – w panelu BaseLinker, bez potrzeby logowania się na każde konto marketplace, sklep internetowy czy konto kuriera osobno.

Baselinker automatyzacja sprzedażyskonfigurowany system pobierze zamówienie, odnotuje poprawną wpłatę, zamówienia wymagające dodatkowej uwagi przeniesie do osobnego statusu dzięki akcjom automatycznym, a dla pozostałych wystawi fakturę i nada przesyłkę w systemie kuriera poprzez API, prześle wybrane dokumenty do podłączonej w chmurze drukarki, a następnie wyśle do klienta wiadomość SMS lub e-mail z podziękowaniem za zakupy wraz z linkiem do śledzenia przesyłki i załącznikami – np. fakturą. W treści wiadomości może znajdować się również link do indywidualnej strony zamówienia, gdzie zebrane będą wszystkie potrzebne klientowi informacje.

Tobie pozostanie jedynie spakować zamówienie wraz z wydrukowanym dokumentem sprzedażowym i nakleić etykietę. Te czynności również możesz wykonać szybciej wykorzystując do tego specjalny moduł „Asystent pakowania” oraz podłączony czytnik kodów kreskowych. To zadanie możesz również oddelegować swojemu pracownikowi – wystarczy, że założysz osobny profil BaseLinker i nadasz wybrane uprawnienia. Miłym zaskoczeniem dla Twojego klienta może być dostępna w module opcja wykonania zdjęcia spakowanej paczki.

W tle BaseLinker będzie dbał o synchronizację stanów magazynowych między różnymi platformami marketplace, a także przesyłał statusy zamówień i numery przesyłek na wybrane platformy. Ponadto system może kończyć aukcje i oferty z zerowym stanem magazynowym. A nawet automatycznie wznawiać zakończone aukcje i oferty, jak tylko produkt znowu pojawi się na magazynie!

BaseLinker integracje

Największa na rynku liczba integracji e-commerce
ponad 20 najpopularniejszych platform marketplace – m.in. Allegro, eBay, Amazon, eMAG i wiele innych

Baselinker automatyzacja sprzedaży
Baselinker automatyzacja sprzedaży

Dodatkowo:

 • ponad 30 platform sklepów internetowych – m.in. PrestaShop, Shoper, WooCommerce, Magento, ShopGold, SkyShop, IAI, ClickShop, Shoplo i wiele innych,
 • ponad 50 kurierów, brokerów oraz operatorów logistycznych oferujących wysyłanie przesyłek w Polsce i na świecie,
 • ponad 100 hurtowni i lista ta szybko osiągnie  najwyższą ilość na rynku
 • 6 popularnych programów księgowych – Fakturownia, Firmao, iFirma, inFakt, wFirma, Fakturowo,
 • drukarki do drukowania w chmurze – PrintNode,
 • aplikację do drukowania paragonów „Paragony – Drukarka Fiskalna”,
 • aplikacje do wysyłania SMSów do klientów,
 • pozostałe aplikacje wspierające pracę sprzedawcy – Thunderbird, Slack, unikatową aplikację BaseLinker Caller,
 • rozbudowane API do tworzenia własnych integracji z systemem BaseLinker.

Dzięki temu większość czynności możesz wykonywać z poziomu panelu, bez konieczności logowania się osobno na każde konto marketplace, do sklepu, do systemu kuriera itp.

 • Pełna obsługa wszystkich zamówień w jednym miejscu
 • automatyczne pobieranie i segregowanie zamówień do odpowiednich statusów, automatyczne rozpoznawanie wpłat, rodzajów wysyłek, płatności,
 • nadawanie paczek kilkoma kliknięciami, pobieranie etykiet i protokołów przekazania paczek,
 • wygodne wystawianie faktur, przesyłanie faktur klientom, opcjonalnie przekazywanie faktur do systemów księgowości online,
 • importy przelewów z banku oraz pobrań od kurierów,
 • rozbudowany edytor wydruków i eksportów, pozwalający stworzyć samodzielnie niemal dowolny wydruk lub eksport,
 • drukowanie dokumentów za pomocą podłączonej drukarki,
 • drukowanie paragonów za pomocą podłączonej drukarki fiskalnej,
 • wysyłanie powiadomień e-mail i SMS,
 • możliwość wysyłania klientom linków do indywidualnych stron o zamówieniu oraz możliwość tworzenia własnego wyglądu strony,
 • moduł Asystent pakowania – wparcie procesu pakowania,
 • możliwość tworzenia kont pracowników oraz nadania im wybranych uprawnień,
 • dla użytkowników dostępny jest także panel statystyk, dotyczących własnej sprzedaży, klientów, produktów i pracowników

BaseLinker cennik

Umowa  z BaseLinkerem a a sklepem internetowym zostaje zawarta w momencie rejestracji konta oraz kliknięcia odpowiedniego przycisku w formularzu rejestracji.  Umowa o świadczenie usług zostaje zawarta na czas nieokreślony. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z dalszego korzystania z systemu. Koszt użytkowania systemu zależy głównie od ilości zamówień obsłużonych w panelu.

baselinker automatyzacja sprzedaży

BaseLinker opinie klientów

Dzięki niemu oszczędziłem wiele czasu co pomogło mi rozwinąć swój biznes. Ułatwia pracę na różnych marketplace i sklepach. Ogrom funkcji, automatyczne akcje, magazyn i przede wszystkim zespół, który zawsze służy pomocą i szybko rozwiązuje problemy.

Nie ma obecnie lepszego narzędzia do obsługi sprzedaży w wielu kanałach e-commerce. Na duży plus asystent pakowania – jego wdrożenie było u nas przełomem. Dodatkowo rewelacyjny support – w ciągu kilku dni dodali do funkcji eksportu parametry których potrzebowaliśmy.

Po wdrożeniu Baselinker-a w nastąpiła rewolucja w naszej firmie. Uruchomienie automatycznych akcji spowodowało znacząco oszczędność czasu, zniwelowanie błędów podczas pakowania praktycznie do 0, poprawiło przepływ informacji na linii z klientem jak i wewnątrz firmy, możliwość synchronizacji stanów zniwelowało braki stanów na aukcjach. Możliwości personalizacji są praktycznie nieograniczone, natomiast trzeba przeanalizować jakie stworzyć schematy pracy, które wprowadzą firmę na wyższy poziom.

Baselinker automatyzacja sprzedaży vs. hurtownie

BaseLinker umożliwia natychmiastową integrację z bazą produktową wybranych hurtowni (przy podłączeniu pliku XML nie jest potrzebna wiedza programistyczna). Sprawdź aktualną listę hurtowni.

baselinker automatyzacja sprzedaży

Baselinker automatyzacja sprzedaży możliwości integracji:

 • Wystawianie produktów z hurtowni na marketplace. Wszystkie dane produktów, w tym opisy i zdjęcia pobierane są z hurtowni i codziennie aktualizowane. Hurtownia widoczna jest jako oddzielny magazyn w BaseLinkerze. Umożliwia to łatwe wstawianie produktów na Allegro, eBay, Amazon i inne marketplace, tak samo jak wystawiane mogą być z podłączonego do systemu sklepu internetowego lub z magazynu wewnętrznego.
 • Synchronizacja stanów i cen. System pobiera aktualne stany i ceny z hurtowni co godzinę. Możliwe jest automatyczne aktualizowanie i zamykanie ofert w marketplace na podstawie stanu w hurtowni. Synchronizacja cen w marketplace może odbywać się raz dziennie. Ceny ustalane są zgodnie z wybraną marżą.
 • Automatyczne zamawianie (dropshipping). W przypadku hurtowni dropshippingowych, które udostępniają API do składania zamówień, możliwe jest automatyczne przekazywanie zamówień. Zamówienie może być przekazywane do hurtowni ręcznie lub w dowolnym momencie z wykorzystaniem automatycznych akcji.
 • Konfiguracja mnożników cen. Dla każdej hurtowni możliwe jest ustawienie innych reguł wyliczenia cen. Mnożniki i dodatki do ceny mogą być różne dla różnych zakresów cenowych. Np. możliwe jest ustawienie marży 20%, gdy cena produktu wynosi 0-100zł i marży 30%, gdy cena wynosi powyżej 100zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych, mnożników i dodatków do ceny hurtowej.

Podobne wpisy