|

#37 MAILER LITE – INSTALACJA W SKLEPIE

MailerLite to platforma wysyłająca e-maile i newslettery, która umożliwia firmom i marketerom prowadzenie działań e-mail marketingu. Jest to narzędzie, które umożliwia tworzenie, wysyłanie i śledzenie kampanii mailowych, a także zarządzanie listami subskrybentów.

Platforma oferuje szereg funkcji, które pomagają w skutecznym budowaniu i utrzymywaniu relacji z odbiorcami. Można tworzyć profesjonalne, responsywne szablony maili za pomocą intuicyjnego edytora typu „przeciągnij i upuść”. Narzędzie to umożliwia również segmentację list subskrybentów na podstawie różnych kryteriów, co pozwala dostosować przekazy do indywidualnych preferencji i zachowań odbiorców.

Większość sklepów niestety nie ma wbudowanych narzędzi automatyzacji takich maili. Ale Twój sklep będzie miał rozwiązanie tego problemu i to całkowicie za darmo – MAILER LITE całkowicie darmowy dla 1000 pierwszych klientów. Jego podłączanie jest banalnie proste. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie MailerLite.com – pobierzesz wtyczkę do instalacji w Twoim sklepie

INSTALACJA MAILERLITE i NEWSLETTERY

Jeśli juz masz darmowe konto MailerLite, należy zainstalować dodać wtyczkę Mailerlite do naszego sklepu, pobieramy ją w dziale Integracje wraz z kodem API dzięki któremu połączymy nasz sklep z naszą bazą adresów w Mailerlite.

Podczas pobierania klucza API pamiętaj włączyć funkcje e-commerce dzieki którym będziemy mogli wysyłać maile do klientów powiązane z tymi produktami które ich interesują.

Wtyczkę instalujemy tradycyjnie w Panelu WordPress i przechodzimy do jej konfiguracji.

Po wstawieniu klucza API powinniśmy natychmiast widzieć grupę odbiorców do której będą dopisywane kolejne adresy.

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.

Napisz maila

office@ecommerce-manager.pl

Zadzwoń po poradę

+(48) 505 430 767

Podobne wpisy