Hurtownia Coffeedesk

Internetowa hurtownia z największym wyborem kawy, herbaty, akcesoriów i ekspresów
dla Twojej kawiarni Zamawiaj wszystkie produkty w jednym miejscu i w najlepszej cenie!

Hurtownia kawy to firma, która zajmuje się dystrybucją kawy w większych ilościach. W takiej hurtowni można znaleźć różne gatunki kawy, zarówno ziarniste, jak i mielone, pochodzące z różnych regionów świata. Klienci hurtowni kawy mogą być sklepami spożywczymi, kawiarniami, restauracjami, hotelami czy też innymi punktami gastronomicznymi.

Hurtownie kawy często oferują swoim klientom różne usługi, takie jak doradztwo w doborze odpowiednich gatunków kawy, szkolenia baristyczne dla pracowników, a także dostawy kawy do klientów na terenie całego kraju.

W hurtowni kawy można także kupić różnego rodzaju akcesoria baristyczne, takie jak ekspresy do kawy, młynki do kawy, filtry, dzbanki do spieniania mleka czy też szklanki i filiżanki.

W dzisiejszych czasach kawa stała się bardzo popularnym napojem na całym świecie, dlatego hurtownie kawy odgrywają ważną rolę w dystrybucji kawy do różnych punktów sprzedaży i gastronomicznych.


Oszczędzaj czas i pieniądze
Nie trać czasu na zakupy w różnych sklepach i nie płać kilkukrotnie za dostawę. U nas zamówisz wszystko, czego potrzebujesz dla Twojej palarni.

Kupuj na najlepszych warunkach prosto od dystrybutora
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem ponad 70 najpopularniejszych marek, dlatego możemy zaproponować Ci atrakcyjne ceny, wysokie rabaty i najlepszy serwis.

Zamawiaj tylko tyle, ile potrzebujesz
Nie musisz kupować całego kartonu, żeby skorzystać z hurtowej oferty. Cenimy Twoją wygodę, dlatego nawet pojedyncze produkty zamówisz u nas z rabatem.

Współpracujemy z najlepszymi
W naszej ofercie znajdziesz ponad 2700 produktów od ponad 100 renomowanych palarni kawy i producentów akcesoriów z całego świata.

W ofercie znajdziesz:

  • Kawa
  • Herbata
  • Ekspresy
  • Młynki
  • Zaparzacze
  • Akcesoria

Podobne wpisy