Hurtownia ForceTop integracja ze sklepem internetowym

Jako wiodący na polskim rynku dystrybutor akcesoriów do urządzeń mobilnych cały czas rozwijamy się m.in. poprzez poszerzanie swojej sieci dystrybucyjnej. Prowadzimy sprzedaż hurtową skierowaną do podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Posiadamy efektywne rozwiązania i narzędzia skierowane zarówno dla punktów stacjonarnych jak i sklepów internetowych, które pozwalają cieszyć się szybkim, bezproblemowym procesem sprzedażowym.

OFERTA OBEJMUJE:

  • Etui i Szkła
  • Akcesoria GSM
  • Dla Dziecka
  • Akcesoria Komputerowe
  • Akcesoria do Samochodu
  • Dom i Ogród
  • Sport i Turystyka

PROPONUJEMY DWIE FORMY WSPÓŁPRACY

SPRZEDAŻ HURTOWA

Posiadasz firmę ? Chcesz cieszyć się atrakcyjnymi cenami produktów ? Ta oferta jest dla Ciebie.

DROPSHIPPING

Wysyłaj szybko i bezproblemowo produkty bezpośrednio do swoich klientów za pośrednictwej naszej hurtowni.

FORCETOP Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów akcesoriów do urządzeń mobilnych. Ponadto w szerokiej ofercie posiada urządzenia smart home, smart health, gamingowe, drobny sprzęt elektroniczny czy małe AGD.

Priorytety firmy są niezmienne od ponad 14 lat jej istnienia – najważniejsza jest jakość oferowanych produktów, jakość obsługi i wynikające wprost z tego zadowolenie Klienta. Dlatego też ofertę firmy stanowią jedynie najlepsze jakościowo produkty.

Forcetop, firma ze 100% polskim rodowodem i kapitałem, jest dystrybutorem m.in. takich marek jak: Crong, Puro, Moshi, Speck, Griffin, Incase, Icipio, Laut, Just Mobile, Momax, Tucano, Catalyst, iHealth, Zipato (ponad 100), w większości dystrybutorem wyłącznym.

Zorientowanie na klienta, słuchanie jego potrzeb i opinii a co najważniejsze branie ich pod uwagę, sprawia, że firma od początku jej istnienia z roku na rok notuje dodatnią dynamikę przychodów, poszerza swój udział w rynku, a także jest rozpoznawalna jako solidny partner biznesowy, o czym świadczą liczne wyróżnienia otrzymane w ostatnim czasie.

Wszelkie procesy związane ze sprzedażą, zamówieniami, rozliczeniami czy reklamacjami odbywają się za pośrednictwem szybkiej i wygodnej platformy handlowej BTP.link.

Dostęp do narzędzia, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pozwala szybko reagować na oczekiwania i potrzeby klientów. Warto nadmienić, iż korzystanie z platformy nie wiąże się dla Partnerów z żadnymi kosztami.

Uzupełnieniem wielu ułatwień dla Klientów są również udostępniane bezpłatnie pliki integracyjne w formacie XML lub CSV. Rozwiązanie przydatne szczególnie dla właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą w szybki i prosty sposób wprowadzić asortyment do oferty swojego sklepu.

Z plikami integracyjnym nierozerwalnie kojarzy się kolejny mocny punkt firmy, czyli sprawna i szybka obsługa zamówień w systemie dropshipping. Proces ten pozwala powierzyć wszelkie czynności związane z magazynowaniem, pakowaniem czy wysyłką naszym pracownikom. Za wszystkimi automatyzacjami, aspektami technicznymi niezmiennie stoi wykwalifikowany zespół ludzi, który w każdej sytuacji służy fachową pomocą.

BIURO HANDLOWE FORCETOP Sp. z o.o.

Chotów 24 B
63-460 Nowe Skalmierzyce
Biuro: office@forcetop.com
Dział reklamacji: rma@forcetop.com

Podobne wpisy