#15 WYBÓR HURTOWNI

Teraz import produktów do sklepu. Ta część składa się 2 etapów:

  1. umowa z hurtownią w moim przypadku BIOPLANET.pl (WAŻNE, TO NIE MUSI BYĆ TA HURTOWNIA, MOŻESZ PODŁĄCZYĆ DOWOLNĄ HURTOWNIĘ W SKLEPIE, Z KTÓRĄ CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ – niezbędny jest tylko plik z produktami)
  2. import produktów do sklepu

Wybrałem BIO PLANET ponieważ jest liderem rynku polskiego w zakresie produkcji i dystrybucji żywności ekologicznej. Firma od 2006 roku oferuje certyfikowane produkty ekologiczne. W ofercie posiada ponad 6.000 produktów, które zaspokajają potrzeby stale rosnącej liczby Klientów zainteresowanych żywnością bio.

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo – przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni. W tym celu należy się zarezerwować i wygenerować klucz WEB API do pobierania danych. PLIK z PRODUKTAMI = PLIK XML UTF8. Po utworzeniu konta w hurtowni i zalogowaniu się do panelu hurtowni, możemy pobrać pliki integracyjne w tym również klucz API. Dane te będziemy kopiować do Baselinkera w kolejnym kroku.

W Baselinker w sekcji integracje wpisz do wyszukiwarki Bioplanet i pojawi się ikona hurtowni do podłączenia.

W ten sposób możesz podłączyć dowolną hurtownię do swojego sklepu.

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.

Napisz maila

office@ecommerce-manager.pl

Zadzwoń po poradę

+(48) 505 430 767

Podobne wpisy