#16 IMPORT PRODUKTÓW DO SKLEPU

Teraz kiedy podłączyliśmy hurtownię do Baselinkera możemy zaimportować  produkty w dwóch krokach

  1. Kopiujemy produkty z hurtowni z naszego pliku do Baselinkera
  2. Łączymy produkty w Baselinkerze ze sklepem

Oba etapy trwają nawet kilka godzin w zależności od ilości produktów, więc  uzbrajamy się w cierpliwość.

Po zakończeniu etapu 1, przechodzimy do listy produktów zaznaczamy je i wybieramy w menu OPERACJE / POWIĄŻ Z PRODUKTAMI W SKLEPIE.  Zostawiamy operację na kilka godzin i finalnie nasze produkty powinny się pojawić w sklepie Woocommerce.

Od tego momentu mamy ustawioną aktualizację stanów i cen a kiedy zejdzie zamówienie do naszego sklepu, system Baselinker przekaże zamówienie do realizacji do hurtowni BIO PLANT. Wystarczy opłacić zamówienie i następnego dnia nasz klient otrzyma zamówione produkty. Rabat przyznany na początek współpracy to 20% i stopniowo rośnie wraz z obrotami. Im większe obroty tym większy rabat. Paczki są pakowane w standardowy szary karton (wypełniacz kukurydziany ekologiczny), oklejony taśmą z logo Bio Planet. Nie ma możliwości oklejania kartonu bądź dorzucania materiałów marketingowych klienta do paczek. Są również dostępne gazetki promocyjne, wyświetlają się już po zalogowaniu na stronie głównej.

Po prawidłowym zaimportowaniu produktów będziemy je widzieli w sekcji PRODUKTY.

Kategorie możemy zaimportować z hurtowni ale nie uda się to w każdej hurtowni. Jeśli po zaimportowaniu produktów brakuje kategorii w sklepie to należy je założyć ręcznie i ręcznie przypisać produkty do poszczególnych kategorii w panelu / na karcie produktu.

Po zaimportowaniu produktów strona produktu będzie zawierała nazwę zdjęcie, opis produktu, cenę z naszym narzutem, stan magazynowy w hurtowni.  Mając gotowy sklep i bazę produktową możemy przejść do zdobywania pierwszych klientów.

Po stronie klienta otrzymujemy te same dane już w szablonie graficznym.

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.

Napisz maila

office@ecommerce-manager.pl

Zadzwoń po poradę

+(48) 505 430 767

Podobne wpisy