Godzina Mocy czyli jak znaleźć czas na rozwój i własny projekt

Godzina Mocy czyli jak znaleźć czas na rozwój po godzinach. Ludzie często wkładają o wiele więcej energii i zastanowienia w zarządzanie swoim czasem niż to warto. Pieniądze możemy zarabiać, wydawać, wygrywać i tracić, a straconego czasu już nigdy nie odzyskamy. Brutalna prawda jest taka, że czasem nie da się zarządzać, możesz jedynie zarządzać swoimi emocjami i tym co robisz w danym czasie.

Czym jest Power Hour i jak zmieni Twoje życie?

Chciałbym przedstawić prostą koncepcję o dużym wpływie na życie każdego człowieka. Kiedy po raz pierwszy o tym przeczytałem,  pozwoliło mi zrozumieć, dlaczego robię (i nie robię) rzeczy któe chciałbym / nie chciałbym robić.  To są tylko dwie książki  które zawierają zbiór bardzo praktycznych porad, jak zbudować nowe nawyki w najważniejszej porze dnia, jakim jest poranek.  Przeczytaj koniecznie bo to właśnie poranek jest kluczem do osiągnięcia sukcesu.

 • Power hour. Godzina mocy – Adrienne Herbert

 • Fenomen poranka – Hal Elrod

Co to jest godzina mocy?

Wiesz, jak masz te wszystkie drobiazgowe, małe zadania, do których chcesz się zabrać, ale nie trzeba ich robić i nie mają terminu ani niczego pilnego, więc po prostu przesuwają się na sam dół -do listy i nigdy nie zostają zrobione? T są zadania związane z Twoim własnym projektem który cały czas odsuwasz z niewyjaśnionych powodów.  A procedura znalezienia czasu na własny rozwój i pracę nad własnym projektem jest banalnie prosta:

 1. Napisz listę wszystkich zadań, które chciałbyś wykonać a odkładasz
 2. Zaplanuj 1 godzinę codziennie to twoja Power Hour – najlepiej jak wyznaczysz ją o poranku
 3. Kiedy nadejdzie godzina mocy, weź coś ze swojej listy i ZRÓB TO!

Gdy czas Power Hour dobiegnie końca, od Ciebie zależy, czy będziesz kontynuować i zakończyć zadanie, czy po prostu przestaniesz. Nie ma znaczenia, czy go nie ukończyłeś – Power Hour jest przeznaczone dla zadań, które nie mają terminu, więc nie ma znaczenia, kiedy się skończy. Jeśli jesteś finiszerem, może się okazać, że musisz kontynuować. Ale jeśli zdecydujesz się przestać, to wszystko do godziny mocy w następnym dniu.

Tak, to takie proste!

Power Hour to po prostu czas poświęcony na wykonywanie zadań, które odkładasz na później, wystarczająco długo, aby poczynić postępy, ale nie na tyle długo, by mieć do tego pretensje lub znaleźć powód, by w ogóle tego nie robić.  Żadna z tych rzeczy nie jest pilna, ale wszystko staje się denerwujące, gdy odkładasz to zbyt długo i nie kończysz tego co zacząłeś. Dlatego używam Power Hour, aby kończyć  to co rozpocząłem.

Fenomen poranka

Książka pozwala wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia. Nawet jeżeli od zawsze miałeś kłopoty z porannym wstawaniem i rozpoczynaniem dnia o wczesnej porze, po lekturze uda ci się to zmienić. Ta prosta metoda daje niesamowite korzyści:

 • poranki wypełnione radosnym oczekiwaniem oraz energią do działania
 • zmniejszenie stresu i łatwiejsze pokonywanie życiowych przeszkód
 • lepsza kondycja fizyczna, a nawet redukcja wagi
 • zwiększenie efektywności i koncentracji w pracy
 • osiąganie lepszych wyników finansowych
 • motywacja do realizacji wizji swojego wymarzonego życia

Godzina Mocy czyli jak znaleźć czas na rozwój – wyzwanie 90 dni

A jeśli nadal brak ci motywacji do działania to ten gotowy plan treningowy 90 DNI W LUSTRZE załatwi temat raz na zawsze. Plan pozwala zrealizować dowolny cel treningowy, dzień po dniu. Jak?

https://ecommerce-manager.pl/produkt/ebook-90-dni-w-lustrze/

Podobne wpisy