#13 FISKALIZACJA ZAMÓWIENIA

Na etapie konfiguracji musimy też zdecydować jak będziemy wystawiać faktury za sprzedaż. Ponieważ sklep przyjmuje płatności tylko w formie elektronicznej to nie potrzebna jest kasa fiskalna ale dobrze by było zintegrować sklep z jakim systemem księgowym. I tu temat jest dość szeroki. Klienci, którzy zaczynają najczęściej rozliczają się za pomocą 2ch popularnych systemów księgowych WFIRMA i IFIRMA ale jeśli masz swoją księgową to zapytaj ją w jakim formacie wystawiać faktury i zadzwoń do mnie abym doradził ci najlepsze rozwiązanie.   Popularnym systemem do obsługi magazynu i fakturowania jest no BASELINKER, w który cały proces odbywa się automatycznie wraz z wysłaniem faktury do klienta na maila.  Temat jest bardziej skomplikowany dlatego chętnie ci pomogę – napisz mi jak chcesz fiskalizować zamówienia w sklepie.

OPCJA REKOMENDOWANAFAKTUROWANIE w BASELINKER– załóż bezpłatne konto, dzięki jednemu narzędziu możesz przyspieszyć w sklepie kilkanaście operacji.

  • automatyczne wysyłanie faktur i wysyłanie ich do klientów
  • integracja z dowolną hurtownią – aktualizacja stanów i cen
  • integracja z serwisami typu marketplace np Allegro …
  • integracja z dowolną firmą kurierską drukowanie etykiet
  • automatyzacja pakowania i obsługi zamówień
  • przekazywanie danych sprzedażowych do księgowej lub dowolnego systemu księgowego
  • generowanie plików JPK

System BASELINKER będziemy konfigurować w kolejnym etapie. Wykorzystamy ten system do fakturowania ponieważ będziemy go używali do połącznia hurtowni w sklepie i współpracy z innymi kanałami reklamy.

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.

Napisz maila

office@ecommerce-manager.pl

Zadzwoń po poradę

+(48) 505 430 767

Podobne wpisy