#48 WSPÓŁPRACA Z INFLUENCERAMI

Prowadzisz firmę i szukasz sposobów na szybszy rozwój i zwiększenie sprzedaży? A może pracujesz w marketingu i chcesz wykorzystać nowe formy reklamy, które pomogą Ci dotrzeć do większej liczby klientów? Zależy Ci na tym, aby zwiększyć rozpoznawalność marki swojej lub swoich klientów? W takim razie świetnie trafiłeś!

Z tego kursu online dowiesz się jak włączyć influencer marketing do strategii marketingowej swojej firmy. Pokażę Ci gdzie szukać odpowiednich influencerów dla Twojej marki i jak nawiązywać i prowadzić z nimi współpracę. Dowiesz się jak prowadzić kampanie reklamowe z twórcami internetowymi takimi jak: blogerzy, vlogerzy, instagramerzy czy tiktokerzy.

To nie wszystko! Oprócz kompletnej wiedzy, niezbędnej do podjęcia pierwszych współprac, otrzymasz dwa wyjątkowe bonusy: wzór briefu dla influencera i wzór umowy współpracy z influencerem.

Kurs Influencer marketing

Kurs Influencer marketing – współpraca reklamowa z influencerami

Kurs Influencer marketing – współpraca reklamowa z influencerami od A do Z. Naucz się dobierać idealnych influencerów do współpracy. Dowiedz się jak prowadzić z nimi skuteczne kampanie reklamowe i zwiększać rozpoznawalność swojej marki.ZAMÓW TERAZ – SPRAWDŹ PROMOCJE

Kategoria: PRAKTYCZNE SZKOLENIA E-COMMERCE

Opis

Kurs Influencer marketing – współpraca reklamowa z influencerami od A do Z. Naucz się dobierać idealnych influencerów do współpracy. Dowiedz się jak prowadzić z nimi skuteczne kampanie reklamowe i zwiększać rozpoznawalność swojej marki.

Kurs Influencer marketing – współpraca reklamowa z influencerami – czego się nauczysz:

  • precyzyjnego określania celów współpracy z twórcami internetowymi
  • szukania i dobierania influencerów odpowiednich dla Twojej branży i marki
  • prowadzenia współprac z blogerami, vlogerami, instagramerami czy tiktokerami
  • tworzenia briefu i umowy współpracy z influencerem
  • wyceny prowadzonych kampanii
  • mierzenia wyników i oceny skuteczności influencer marketingu
  • budowania stałych relacji z influencerami
  • obsługi narzędzi i platform niezbędnych w influencer marketingu

Prowadzisz firmę i szukasz sposobów na szybszy rozwój i zwiększenie sprzedaży? A może pracujesz w marketingu i chcesz wykorzystać nowe formy reklamy, które pomogą Ci dotrzeć do większej liczby klientów? Zależy Ci na tym, aby zwiększyć rozpoznawalność marki swojej lub swoich klientów? W takim razie świetnie trafiłeś!

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.