#75 ROZWÓJ FUNKCJONALNY SKLEPU

Zastanawiasz się jak rozwój funkcjonalny sklepu przełoży bezpośrednio na Twój biznes? Dla przykładu, kupujesz jedną wtyczkę, która podniesie konwersję e-commerce zaledwie o 1%. Przy 10 000 użytkowników miesięcznie liczba transakcji wyniesie podniesie się +200 zamówień. I dzieje się magia. Zatem stale nasłuchuj czego pragną klienci i obserwuj sklepy konkurencji co nowego wdrożyli funkcjonalnie.

Posiadając sklep WooCommerce możesz w prosty sposób dodać funkcjonalność do swojego sklepu kupując dowolne wtyczki od polskich lub zagranicznych firm. Polecam ci 2 miejsca na start:

WPDESK

WP Desk jest platformą dla wszystkich, którzy chcą wykorzystać potencjał biznesowy WordPressa.
Naszym celem jest pomaganie twórcom i właścicielom sklepów online w rozwoju ich biznesu, ułatwianie ich pracy, oraz zwiększanie potencjału do generowania większych przychodów. Średni koszt wtyczki od 100 do 300 zł

THEME FOREST / ENVATO MARKET

Największy na świecie market z dodatkami do WordPress i WooCommerce. Oferuje szeroką gamę produktów, od motywów i wtyczek WordPress po akcje i szablony wideo i zdjęcia.

Envato to wiodąca na świecie społeczność online dla kreatywnych twórców, programistów, narzędzi i talentów. Miliony ludzi na całym świecie odwiedzają Envato, aby kupować i sprzedawać zasoby kreatywne, korzystać z inteligentnych szablonów projektowych, uczyć się umiejętności kreatywnych, a nawet zatrudniać freelancerów. Dzięki wiodącemu w branży rynkowi połączonemu z nieograniczoną usługą subskrypcji, Envato pomaga sprzedawcom takim jak Ty szybciej realizować projekty. Koszt wtyczki 10-70 $

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.

Napisz maila

office@ecommerce-manager.pl

Zadzwoń po poradę

+(48) 505 430 767

Podobne wpisy