#83 PROGRAM GRAFICZNY CANVA

Myślisz że potrzebujesz grafika w sklepie? Nieprawda. Rozwiązanie, które pomoże ci zrobić każdą pracę graficzną w sklepie jest PROGRAM GRAFICZNY CANVA.

Co to jest Canva? Canva to narzędzie do projektowania, które sprawia, że twoje wszystkie grafiki wyglądają tak jakby je stworzył profesjonalny projektant, nawet jeśli nie masz żadnych umiejętności projektowych. Canva jest łatwa w użyciu i ma miliardy gotowych szablonów, które umożliwiają tworzenie oszałamiających efektów wizualnych. Canva stała się moim ulubionym narzędziem i po 20 latach pracy porzuciłem dla niej Photoshopa. Jeśli prowadzisz sklep internetowy i używasz mediów społecznościowych to jest to narzędzie dla ciebie. Naprawdę nie są wymagane żadne umiejętności projektowe!

Do czego służy Canva?

Canva sprawia, że projektowanie pięknych kreatywnych zasobów jest łatwe dla każdego. Od obrazów z mediów społecznościowych, filmów i gifów po plakaty, strony internetowe, broszury, prezentacje multimedialne i mnóstwo innych Canva to nieocenione narzędzie, które pomoże Ci podnieść poziom umiejętności projektowania, nawet jeśli dopiero zaczynasz.

Gotowe szablony ułatwiają tworzenie treści dostosowanych do dowolnego rozmiaru. Masz możliwość użycia narzędzia przezroczystości na wszystkich elementach oraz setki gotowych elementów, ikon i grafik do wyboru.

Dlaczego ludzie kochają Canvę?

Canva zapewnia zwykłym użytkownikom łatwy dostęp do projektów, zapewniając: łatwy w użyciu interfejs typu „przeciągnij i upuść” + darmowe gotowe szablony + darmowe zdjęcia do użytku projektowego.

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.

Napisz maila

office@ecommerce-manager.pl

Zadzwoń po poradę

+(48) 505 430 767

Podobne wpisy