|

#50 JAK SPRZEDAWAĆ PRODUKTY AFILIACYJNE

Aby prowadzić sklep nie potrzebujesz nawet kupować produktów. WooCommerce nie jest platformą dedykowaną jedynie sklepom internetowym. System ten, podobnie jak sam WordPress, jest bardzo elastyczny. Jeśli potrzebujesz, możesz zarabiać nie tylko na sprzedaży produktów z hurtowni, ale również a nawet i zamiast tego na afiliacji. Sprzedaż afiliacyjna to świetny sposób na rozkręcenie biznesu bez konieczności inwestowania w towar. Całość jest prosta, skonfigurujesz tzw. produkt zewnętrzny w 5 minut.

Sprzedaż afiliacyjna – produkt zewnętrzny

Podstawową cechą produktu zewnętrznego jest brak sprzedaży w sklepie, w którym się znajduje. Co to oznacza? Produkt taki może posiadać cenę, ale jest to funkcja jedynie informacyjna, gdyż sprzedaż występuje na zewnątrz. Oczywiście wszelka funkcjonalność związana z magazynowaniem też nie ma tutaj uzasadnienia. Konfiguracja takiego produktu jest zatem banalna.

Cała operacja polega na zmianie typu produktu na PRODUKT ZEWNĘTRZNY oraz wstawienie odpowiedniego odnośnika z własnym linkiem affiliacyjnym.

Produkt zewnętrzny – skąd brać produkty

Amazon Affiliate

To największy na świecie program afiliacyjny. Program Amazon PartnerNet pomaga twórcom treści, wydawcom i blogerom w zarabianiu na generowanym przez nich ruchu internetowym. W serwisie Amazon dostępne są miliony produktów i programów, a partnerzy korzystają z prostego narzędzia do tworzenia linków, aby kierować swoich widzów do polecanych produktów, a następnie zarabiać na kwalifikujących się zakupach i programach. Możesz sprzedawać każdy z tych produktów w zamian za prowizję od 3 do 10%.

Webe Partners

To sieć afiliacyjna zrzeszająca głównie polskie sklepy internetowe – zatem możesz polecać produkty sprzedawane w ponad 300 sklepach w zamian za prowizję od 3% do 20%

Zarejestruj się i wybierz programy partnerskie

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.

Napisz maila

office@ecommerce-manager.pl

Zadzwoń po poradę

+(48) 505 430 767

Podobne wpisy