#7 INSTALACJA GRAFIKI

Do WordPress można łatwo zainstalować setki różnych szablonów graficznych. Co najważniejsze darmowych. W sekcji WYGLĄD uruchamiamy wyszukiwarkę motywów graficznych i wybieramy ten który nam się spodoba.  Do wyszukiwarki wpisz KADENCE. Wybrany szablon graficzny klikamy poprzez prostą komendę ZAINSTALUJ  i WŁĄCZ.  Gotowe. Agencja reklamowa do tego wystawiłaby fakturę na kilka tysięcy złotych. A cała praca zajęła nam mniej niż 15 minut. 

Polecam ci na start bezpłatne szablony KADENCE. Po zainstalowaniu szablonu możesz zaimportować gotowe całe strony opracowane graficznie przez najlepszych grafików. Oczywiście możesz kupić licencję  za 60$  ale to niepotrzebne. Nie na tym etapie. Na start wystarczy darmowa wersja szablonów. Na bezpłatnej wersji możesz bez udziału programisty zbudować dowolny układ strony, zarządzać treści i wstawiać dowolne elementy o jakich tylko pomyślisz. 

W motywie KADENCE Cudowny jest import gotowych serwisów tematycznych. Możesz każdy z tych gotowych serwisów obejrzeć, a ten który wybierzesz zainstalujemy w sklepie. Dzięki temu zaoszczędzisz setki godzin zabawy z budową strony a twój sklep będzie wyglądał mega profesjonalnie. 

W sekcji WYGLĄD / STARTER TEMPLATES wybierz starter templates.

Są darmowe i płatne, wybierz darmowy i kliknij FULL SITE, w ciągu 30 sekund masz gotowy sklep. Oczywiście trzeba będzie powymieniać wszystkie teksty i grafiki ale to w następnych odcinkach. Ja na potrzeby naszego szkolenia wybrałem szablon Shopping, który po zainstalowaniu i zmianach wygląda tak jak w działającym sklepie SENSNATURY.pl

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.

Napisz maila

office@ecommerce-manager.pl

Zadzwoń po poradę

+(48) 505 430 767

Podobne wpisy