jak uruchomić sklep internetowy

#64 CENEO

To jedna z najstarszym porównywarek cenowych, ogromną zaletą Ceneo jest jego rozpoznawalność. Ceneo jest porównywarką ofert produktowych z różnych sklepów internetowych. Jest miejscem w którym użytkownicy szukają najkorzystniejszej oferty danego przedmiotu. Oferty na Ceneo można wyszukiwać według różnych kryteriów. Najczęściej używanym kryterium jest cena, ale Ceneo umożliwia nam również wyszukanie ofert o najlepszej dostępności czy najlepszych opiniach.

Reklama na Ceneo

Największą korzyść odniosą sklepy z korzystną ofertą cenową i potencjałem zakupowym. Zwłaszcza jeśli sprzedajesz produkty znanych marek. Warto rozważyć obecność w porównywarkach jeśli posiadamy w ofercie produkty z poniższych kategorii:

  • Odzież, akcesoria i dodatki,
  • Sprzęt RTV/AGD,
  • Telefony, smartfony, tablety i akcesoria,
  • Kosmetyki i perfumy,
  • Suplementy diety i środki farmaceutyczne,
  • Artykuły dziecięce, zabawki,
  • Meble i wystrój wnętrz,
  • Ogród, budowa i remont.

Klienci zwracają uwagę nie tylko na cenę, ale też na opinie, opcje dostawy i opisy produktów, którymi są zainteresowani. Wystarczy więc, że część naszych produktów będzie tańsza niż u konkurencji. To już daje nam przestrzeń do wypromowania naszej oferty, zadbania o jej atrakcyjność oraz do zaprezentowania marki od jak najlepszej strony.

Licytacja pozycji

Licytacja pozycji to dodatkowa forma reklamy na Ceneo. Dotrzyj do tysięcy klientów wyświetlając swoją ofertę na najwyższych pozycjach na stronie produktu i kategorii. Aż 70% klientów wybiera pierwsze trzy oferty, wykorzystaj to i zarabiaj więcej!

Zaufane Opinie

To darmowe wyróżnienie sklepu internetowego w postaci wysokiej oceny i specjalnego oznaczenia przy Twojej wizytówce, które buduje zaufanie wśród przyszłych klientów. Ocena opierana jest na podstawie ankiet wysyłanych do klientów, którzy zrealizowali zakupy w Twoim sklepie. Każdy komentarz jest na bieżąco kontrolowany pod kątem zgodności z regulaminem, a opinie niespełniające kryteriów są odpowiednio procesowane.

W razie problemów, możesz zawsze do mnie zadzwonić lub napisać maila.
Z przyjemnością pomogę uruchomić Twój sklep.

Napisz maila

office@ecommerce-manager.pl

Zadzwoń po poradę

+(48) 505 430 767